Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nevieš, či sa mu/jej páčiš? Tu je 10 vecí, ktoré robí len vtedy, ak má o teba záujem

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Niekedy je ťažké zistiť, či sa niekomu páčiš alebo či je len milý. Jose Zuniga je tu preto s ďalším videom, ktoré ti presne pomôže toto zistiť. Síce video zameral na signály od žien, ale môže to platiť aj naopak.

 1. Urobí ti láskavosť – Splnil by si prosbu človeka, ktorého nemáš rád? Odpoveď je pravdepodobne nie. Láskavosť pre teba spraví väčšinou len človek, ktorý ťa má rád.
 2. Vždy ti odpíše ti – Ak ti odpíše na väčšinu sms správ alebo správ napríklad na Facebooku, tak to znamená, že má záujem – venuje ti svoj čas aj pozornosť.
 3. Úsmev a smiech – Ak ste spolu a druhá strana sa na teba často usmieva alebo sa smeje, tak jej je s tebou príjemne, pretože ťa má rada.
 4. Komplimenty – Podobne ako s láskavosťou, tak ani kompliment by si pravdepodobne nedal niekomu, koho nemáš rád.
 5. Dotýka sa samej seba – Toto skôr platí len pre dievčatá. Ak si napríklad hladí či hryzie peru alebo sa akokoľvek sexuálne dotýka svojho tela, tak dáva najavo, že má o teba naozaj záujem.

  bullshit.ist
 6. Pýta sa otázky – Druhá strana prejavuje záujem o teba tým, že sa jednoducho chce o tebe dozvedieť čo najviac.
 7. Dá ti svoj čas – Čas je vzácny a preto ti svoj čas nikto nedá len tak. Ak chce byť s tebou a pritom je mu/jej aj jedno, čo robíte, tak sa druhej osobe jednoznačne páčiš.
 8. Doberá sa ti – Ak ti hravo a provokatívne robí zle, tak máš vyhraté – páčiš sa mu/jej.
 9. Často sa upravuje – Stále si napráva vlasy, tričko alebo čokoľvek iné, pretože sa mu/jej páčiš a chce pred tebou vyzerať čo najlepšie.
 10. Poprosí ťa o pomoc – Aj toto skôr platí pre dievčatá. Prosbou o pomoc mu dokážeš ukázať svoju jemnú a zraniteľnú stránku, ktorá sa mu pravdepodobne zapáči.

Vysvetlenia signálov a vecí od Joseho, ktoré robí len keď sa mu/jej páčiš, nájdeš tu:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 11. júla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.