Nevieš, či sa mu/jej páčiš? Tu je 10 vecí, ktoré robí len vtedy, ak má o teba záujem

Zdieľať

Niekedy je ťažké zistiť, či sa niekomu páčiš alebo či je len milý. Jose Zuniga je tu preto s ďalším videom, ktoré ti presne pomôže toto zistiť. Síce video zameral na signály od žien, ale môže to platiť aj naopak.

 1. Urobí ti láskavosť – Splnil by si prosbu človeka, ktorého nemáš rád? Odpoveď je pravdepodobne nie. Láskavosť pre teba spraví väčšinou len človek, ktorý ťa má rád.
 2. Vždy ti odpíše ti – Ak ti odpíše na väčšinu sms správ alebo správ napríklad na Facebooku, tak to znamená, že má záujem – venuje ti svoj čas aj pozornosť.
 3. Úsmev a smiech – Ak ste spolu a druhá strana sa na teba často usmieva alebo sa smeje, tak jej je s tebou príjemne, pretože ťa má rada.
 4. Komplimenty – Podobne ako s láskavosťou, tak ani kompliment by si pravdepodobne nedal niekomu, koho nemáš rád.
 5. Dotýka sa samej seba – Toto skôr platí len pre dievčatá. Ak si napríklad hladí či hryzie peru alebo sa akokoľvek sexuálne dotýka svojho tela, tak dáva najavo, že má o teba naozaj záujem.
  https://bullshit.ist/study-94-probability-biting-lip-once-will-result-in-second-bite-in-same-f-king-spot-ebc4d5049c4
 6. Pýta sa otázky – Druhá strana prejavuje záujem o teba tým, že sa jednoducho chce o tebe dozvedieť čo najviac.
 7. Dá ti svoj čas – Čas je vzácny a preto ti svoj čas nikto nedá len tak. Ak chce byť s tebou a pritom je mu/jej aj jedno, čo robíte, tak sa druhej osobe jednoznačne páčiš.
 8. Doberá sa ti – Ak ti hravo a provokatívne robí zle, tak máš vyhraté – páčiš sa mu/jej.
 9. Často sa upravuje – Stále si napráva vlasy, tričko alebo čokoľvek iné, pretože sa mu/jej páčiš a chce pred tebou vyzerať čo najlepšie.
 10. Poprosí ťa o pomoc – Aj toto skôr platí pre dievčatá. Prosbou o pomoc mu dokážeš ukázať svoju jemnú a zraniteľnú stránku, ktorá sa mu pravdepodobne zapáči.

Vysvetlenia signálov a vecí od Joseho, ktoré robí len keď sa mu/jej páčiš, nájdeš tu:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom