Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prečo „zlí chlapci“ priťahujú ženy? Tieto vlastnosti na nich opačné pohlavie zbožňuje

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Podľa Joseho sa pojem zlý chlapec nemusí rovnať niekomu, kto sa k ostatným správa ako hulvát. Zlí chlapci, ktorých dievčatá milujú, by mali mať také charakteristiky, o ktorých sa dočítaš nižšie.

Ľahostajnosť – Jose vraví, že čím menej emócií dáva muž najavo, tým viac zvedavosti vzbudí v žene, ktorá ho potom bude chcieť spoznať.

Dobre sediace a tmavé oblečenie – Ak má muž vypracované telo, tak ho vie ukázať aj cez tesnejšie oblečenie, ktoré mu dobre sedí a tým upúta pozornosť žien. Tmavé farby ešte pridajú k výzoru „bad boy-a“.

www.youtube.com

Rozhodnosť – Podľa Joseho chcú ženy partnera, ktorá ich dokáže viesť, ktorý dokáže prevziať kontrolu. Takýto muž sa nikdy nespýta: „Čo keby sme išli…“ ale povie na rovinu a rozhodne, kam chce ísť.

Nepredvídateľnosť – Predvídateľný muž je pre ženu nudný muž. Naopak, spontánne a nečakané rozhodnutia a správanie priťahujú ženy, ktoré budú túžiť vedieť, čo im takýto muž prinesie ako ďalšie.

www.youtube.com

Riskovanie – Adrenalínové športy, jazdenie na motorke či podobné aktivity, pri ktorých muž niečo riskuje, ho v očiach ženy dokážu spraviť atraktívnejším. Aj samotný muž sa vďaka takýmto koníčkom dokáže cítiť viac sebavedome.

Dráždenie – Podľa Joseho zlí chlapci nedávajú len komplimenty svojej žene celý deň. Ženy sa chcú hrať a preto do nich občas treba rôznymi spôsobmi dobiedzať, ale s rešpektom.

Sila – Muž nemusí byť kulturista, ale žena v ňom a jeho tele musí vidieť kus chlapa, s ktorým sa bude cítiť v bezpečí.

Humor – Jose tvrdí, že ženy milujú humor. To znamená, že nebudú chcieť muža, ktorý ich nedokáže rozosmiať, ale niekoho vtipného.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 21. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: