Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jose Zuniga: 5 dôvodov, prečo sa oplatí vstávať o 5:30

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Odkedy sa Jose začal budiť každý deň ráno o 5:30, tak sa jeho deň stal len lepším. Podelil sa o svoje pozitívne skúsenosti a benefity vstávania skoro ráno.

Nikto iný nie je hore

Nielenže ťa nikto iný skoro ráno nebude otravovať, ale budeš mať pred ostatnými časový náskok.

Viac toho stihneš urobiť

Kým sa ostatní zobudia, tak ty už máš toho kopec za sebou. Máš veľa času na to, aby si spravil to, čo potrebuješ a pritom sa nikam nemusíš ponáhľať.

Vybuduješ si charakter a odhodlanie

Väčšine ľudí by sa nechcelo vstávať tak skoro, keď nemusí. Tým, že sa zobudíš každý deň o 5:30, vstaneš a začneš robiť to, čo chceš alebo potrebuješ, ťa naučí odhodlaniu, pomôže ti vypracovať si silnú vôľu a mnoho ďalšieho.

Prestaneš v noci plytvať časom

V noci buď ľudia idú von alebo doma oddychujú. Prvá možnosť je stratou peňazí a oddychu a pri druhej možnosti človek nerobí nič produktívne. Viac sa oplatí ísť rovno do postele a zobudiť sa skoro do ďalšieho dňa.

Xejkbm.jpg
www.youtube.com

Porastie v tebe kreativita

Si oddýchnutý, lebo si išiel spať skoro namiesto zbytočného plytvania času a nikto iný tak skoro ráno nie je hore. Tiché, ničím nerušené prostredie, oddýchnutý mozog a telo plné energie je tá správne kombinácia pre vysokú kreativitu.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 21. júla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.