Justin Bieber dostal za vajcia dvojročnú podmienku! Pozri sa, čo ho za tento čin ešte čaká!

Zdieľať
Justin Bieber
Justin Bieber appears in court via video feed, Thursday, Jan. 23, 2014, in Miami. Bieber was released from jail Thursday following his arrest on charges of driving under the influence, driving with an expired license and resisting arrest. Police say they stopped the 19-year-old pop star while he was drag-racing down a Miami Beach street before dawn. (AP Photo/The Miami Herald, Walter Michot, Pool)

Kanadský spevák Justin Bieber dostal za hádzanie vajec na dom bývalého suseda dvojročnú podmienku.

Okrem toho sa Justin tiež bude musieť päť dní venovať verejnoprospešným prácam a navštevovať dvanásťtýždňový kurz, počas ktorého sa bude učiť ovládať hnev, pričom na sedení sa musí zúčastniť aspoň raz za týždeň. Losangeleský súd tiež rozhodol, že Bieber musí zaplatiť odškodné 80 900 dolárov (v prepočte približne 59 470 eur), k bývalému susedovi a jeho rodine sa nesmie dva roky približovať na 100 yardov, čo je približne 90 metrov.

Spevák sa na súdnom pojednávaní nezúčastnil. „Justin je rád, že je tento prípad už za ním. Teraz sa bude sústrediť na kariéru a hudbu,“ uviedli zástupcovia rodáka z kanadského Londonu.

K spomínanému incidentu došlo tento rok v januári v kalifornskom meste Calabasas. Po tom, ako poškodený, s ktorým mal spevák už viacero problémov, zavolal políciu, zatkli za držbu kokaínu Bieberovho hosťa, rappera menom Lil Za. Spevák sa z mesta už odsťahoval.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom