4 detské hviezdy, ktorým sa darí aj dnes veľmi dobre

Zdieľať
Befunky collage 3 4.jpg

Niektorý z nás si začnú plniť sny už v detstve a začnú pracovať vo veku, keď sa iné deti hrajú niekde na ihrisku so svojimi kamarátmi. Vybrali sme pre vás 4 detské hviezdy, ktorým sa darí ešte aj dnes a to, že začali makať už v detstve sa im určite vyplatilo. Čo hovoríte na ich usilovnú prácu a šikovnosť?

Dara Rolins

Dara Rolins je jednou z najväčších hudobných hviezd nielen na Slovensku, ale aj v susednom Česku. Svoju kariéru začala už ako dieťa a jedným z jej prvých hitov bola pieseň „Zvonky štestí“, ktorú naspievala s českým spevákom Karlom Gottom. Táto speváčka na sebe dennodenne pracuje a zlepšuje sa, čo dokazuje aj jej rozširujúce sa publikum. Len tak ďalej.

Img_1881.jpg

Zendaya

Táto americká speváčka začínala ako herečka a tanečníčka v seriáli „Za tancuj“ na Disney Channel. Dnes je z nej síce už dospelá žena, no aj ona dokázala, že to, na čom začala pracovať už v detstve myslí vážne a že ju to neskutočne baví a dokazuje to aj každou novou piesňou.

Img_1882.jpg

Selena Gomez

Aj táto americká speváčka začínala už ako malá v jednej z relácií detského televízneho kanála z produkcie Disney. Dnes je z nej jedna z najúspešnejších svetových speváčok, a aj napriek nedávnym zdravotným problémom dokazuje, že ak človek na sebe maká, tak jednoducho sa mu podarí všetko, čo si zaumieni.

Img_1883.jpg

Justin Bieber

Jeden z najznámejších svetových spevákov začal svoju kariéru už ako 11 ročný, kedy naspieval svoj prvý hit, ktorý si získal srdcia miliónov fanúšičiek po celom svete. Bieber si však tiež uvedomil, že ak chce uspieť, musí na sebe pracovať a to, že sa mu to darí ešte aj dnes dokazuje každým novým hitom, ktorý má na YouTube milióny a milióny zhliadnutí.

Img_1884.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom