Justin Bieber oslávil dvadsiatku! Konala sa rodinná párty v jeho novej rezidencii v Atlante!

Zdieľať
People-Justin Bieber
FILE - This March 19, 2013 file photo shows Canadian singer Justin Bieber performing during a concert at Bercy arena in Paris. The Los Angeles Sheriff's Department says it is searching Justin Bieber's home for evidence in an egg-tossing vandalism case involving the pop star. Sheriff's spokesman Steve Whitmore says Bieber is at the home and is being cooperative with detectives. The singer is under investigation for allegedly throwing eggs at a neighbor's home on Thursday, Jan 9. Whitmore says the search warrant is for a possible felony case because the damage to the neighbor's home exceeded $400. (AP Photo/Francois Mori, file)

Do novej rezidencie v Atlante mu prišiel zagratulovať jeho otec aj s deťmi z ďalšieho vzťahu.

Kanadský spevák Justin Bieber oslavoval dvadsiatku aj s rodinou. Populárny interpret, ktorý sa narodil prvého marca 1994, privítal v novej rezidencii v Atlante svojho otca Jeremyho aj spolu s jeho deťmi z ďalšieho vzťahu – päťročnou Jazmyn a štvorročným Jaxonom.

„Všetko najlepšie synu, wau dvadsiatka!,“ napísal spevákov otec prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Gratuláciu na internete zverejnila aj Bieberova matka Pattie Mallette, ktorá napísala: „Všetko najlepšie, veď viete komu! Ľúbim ťa.“ Spevákovi rodičia sa rozišli, keď mal dva roky.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom