Justin Bieber poprel obvinenie z pokusu o krádež! Fanúšikom sľúbil, že sa bude snažiť byť dobrý...

Zdieľať
People-Justin Bieber
FILE - This March 19, 2013 file photo shows Canadian singer Justin Bieber performing during a concert at Bercy arena in Paris. The Los Angeles Sheriff's Department says it is searching Justin Bieber's home for evidence in an egg-tossing vandalism case involving the pop star. Sheriff's spokesman Steve Whitmore says Bieber is at the home and is being cooperative with detectives. The singer is under investigation for allegedly throwing eggs at a neighbor's home on Thursday, Jan 9. Whitmore says the search warrant is for a possible felony case because the damage to the neighbor's home exceeded $400. (AP Photo/Francois Mori, file)

Kanadský spevák Justin Bieber poprel obvinenie z pokusu o krádež, ktoré naňho podala v utorok neznáma žena. Dvadsaťročný interpret prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter oznámil, že ide o klebety.

„Je ťažké brániť každú chvíľu seba a svoje súkromie. A potom sa dozvedieť klebety. Pravda vás oslobodí,“ napísal spevák, ktorý tiež vyzval svojich fanúšikov, aby neverili klebetám o ňom. „Ostanem mužom, akým ma vychovala mama. Mám vás rád ľudia a pokúsim sa byť dobrý, aj keď život nie je fér. Neverte klebetám,“ uviedol Bieber.

Obvinenie z pokusu o krádež podala na Biebera neznáma žena po tom, čo sa údajne pokúsil ukradnúť jej mobilný telefón, pretože si myslel, že ho ním odfotografovala.

Justin Bieber
Justin Bieber appears in court via video feed, Thursday, Jan. 23, 2014, in Miami. Bieber was released from jail Thursday following his arrest on charges of driving under the influence, driving with an expired license and resisting arrest. Police say they stopped the 19-year-old pop star while he was drag-racing down a Miami Beach street before dawn. (AP Photo/The Miami Herald, Walter Michot, Pool)

Incident sa mal stať v parku v štvrti Sherman Oaks v Los Angeles v pondelok večer miestneho času. Vyšetrovanie potvrdila polícia v Los Angeles, interpreta však doteraz nezatkla.

Obvinenie pritom nie je prvým, ktorému Bieber čelí. V súčasnosti čaká na súdne pojednávanie za šoférovanie pod vplyvom alkoholu a drog, navyše bez platného vodičského preukazu a tiež za nelegálne preteky v obytnej zóne v Miami.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom