Justin Bieber sa zbavil ďalšieho obvinenia! Za fajčenie trávy na palube lietadla mu už väzenie nehrozí!

Zdieľať
Justin Bieber
Justin Bieber appears in court via video feed, Thursday, Jan. 23, 2014, in Miami. Bieber was released from jail Thursday following his arrest on charges of driving under the influence, driving with an expired license and resisting arrest. Police say they stopped the 19-year-old pop star while he was drag-racing down a Miami Beach street before dawn. (AP Photo/The Miami Herald, Walter Michot, Pool)

Federálny letecký úrad uzavrel vyšetrovanie speváka Justina Biebera, ktorý v lietadle fajčil marihuanu, pil alkohol a bol vulgárny k letuškám.

Podľa informácií, ktoré priniesol portál TMZ, bol Justin zbavený obvinenia, pretože vyšetrovatelia uzavreli prípad s tým, že spevák počas letu nezasahoval do práce posádky.

Justin sa mal počas letu z Kanady do amerického Teterboro aj so svojim otcom správať vulgárne k letuške a let si spríjemňovali tým, že fajčili trávy a popíjali nejaký ten alkohol.

Justina však nikto z posádky neobvinil a po pristátí uňho policajti nenašli žiaden matroš, keďže ho zrejme počas letu celý sfajčil, a tak mohol so svojim tatkom v pohode odísť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom