Justin Bieber údajne prikázal bodyguardom, aby napadli fotografa!

Zdieľať
Justin Bieber
FILE - In this Dec. 18, 2013 file photo, Singer Justin Bieber arrives at the premiere of the feature film "Justin Bieber's Believe" at Regal Cinemas L.A. Live in Los Angeles. A security guard and driver for Bieber have been arrested near Atlanta and charged with stealing a photographer's camera on Tuesday, Feb. 25, 2014. (Photo by Dan Steinberg/Invision/AP, File)

K incidentu malo dôjsť ešte vlani na Havajských ostrovoch, paparazzo Aja Oxman teraz podal na speváka žalobu.

Kanadského speváka Justina Biebera zažaloval paparazzo Aja Oxman, ktorý tvrdí, že 20-ročný interpret prikázal svojim bodyguardom, aby ho napadli a zničili mu fotoaparát. K incidentu malo dôjsť ešte vlani na Havajských ostrovoch. Oxman fotil Biebera, keď skákal z útesu, čo sa spevákovi nepáčilo. Svojim bodyguardom mal preto prikázať, „aby spravili čokoľvek pre to, aby fotografovi vzali pamäťovú kartu“. Oxman v žalobe tvrdí, že ochrankári ho chytili pod krk, zdvihli do vzduchu a hodili na kapotu auta. Následne mu vzali fotoaparát aj pamäťovú kartu a spolu so samotným Bieberom ich zničili.

Justin Bieber pochádza z kanadského Londonu a debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a kompilácia Journals (2013). Spevák, ktorého hitmi sú skladby ako napríklad Baby (feat. Ludacris) a Boyfriend, stihol počas kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, jedenásť Billboard Music Awards, sedem American Music Awards, pätnásť Teen Choice Awards, osem MTV Europe Music Awards a dve nominácie na Grammy.

Okrem hudby je však tiež známy početnými problémami so zákonom. Tento mesiac napríklad uzavrel dohodu o vine a treste v súvislosti s januárovým zatknutím za šoférovanie pod vplyvom alkoholu a drog, navyše bez platného vodičského preukazu a tiež za nelegálne preteky v obytnej zóne. Bieber sa priznal k bezohľadnému šoférovaniu a nenásilnému bráneniu sa zatknutiu, výmenou za čo prokurátor stiahol obvinenie zo šoférovania pod vplyvom omamných látok. Sudca spevákovi následne nariadil absolvovať dvanásť hodín kurzu na zvládanie hnevu, darovať 50-tisíc amerických dolárov na detskú charitu a tiež sledovať videá o tragických dôsledkoch šoférovania pod vplyvom alkoholu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom