Justin Bieber zverejnil pieseň Hard 2 Face Reality! Vraj ide o spoveď z problémov - čo na ňu hovoríš?

Zdieľať
Justin Bieber
Justin Bieber appears in court via video feed, Thursday, Jan. 23, 2014, in Miami. Bieber was released from jail Thursday following his arrest on charges of driving under the influence, driving with an expired license and resisting arrest. Police say they stopped the 19-year-old pop star while he was drag-racing down a Miami Beach street before dawn. (AP Photo/The Miami Herald, Walter Michot, Pool)

Kanadský spevák Justin Bieber predstavil cez víkend novú pieseň Hard 2 Face Reality. Dvadsaťročný interpret zverejnil približne dvojminútovú skladbu v sobotu 26. apríla prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.

Spolupracoval na nej s hudobníkom, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Poo Bear. „Na mojej oficiálnej stránke soundcloud.com/sirbizzle je nová pieseň s Poo Bearom,“ uviedol Bieber.

„Neviem sa dočkať, čo bude nasledovať,“ pripísal na Twitter v nedeľu 27. apríla. Po zverejnení piesne sa začali objavovať špekulácie, že je osobnou výpoveďou speváka o jeho expriateľke Selene Gomez či nedávnych problémoch s políciou.

https://www.youtube.com/watch?v=BIFCco32lAs

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom