Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kaderník jej zaplietol nádherné dlhé vlasy, zobral nožnice a urobil rázny krok.

Vlasy.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ak chce žena zmeniť imidž, väčšinou zvolí nový účes. Ako napríklad v tomto prípade!

Keď žijete svoj život každodennou rutinou deň za dňom, týždeň za týždňom, mesiac po mesiaci, môžete zrazu cítiť potrebu drastickej zmeny.

Jedno z najlepších riešení je určite zmena účesu. Najčastejšie si zvykneme vlasy zafarbiť na bláznivé odtiene alebo zmeniť strih. Ale to, prečo sa táto žena rozhodla, je viac než odvaha. Je to tiež láskavý skutok.

Žena s krásnymi dlhými vlasmi sa rozhodla pre rázny krok.

Vlasyy.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Učiteľka z Indie prišla ku svojmu kaderníkovi. Zatiaľ, čo sedela pokojne a optimisticky pred ním, česal jej krásne dlhé vlasy. Neskôr jej ich od ramien až dolu zaplietol a teraz nasledovalo to najdôležitejšie. Zobral nožnice a zapletenú časť jej odstrihol.

Žena sa totiž rozhodla pre zmenu a dobrý skutok. Vrkoč chcela darovať niekomu, komu pomôže viac než jej. Aj bez dlhého vrkoču má však ešte stále dosť dlhé a krásne vlasy.

Kaderník jej vlasy pekne zaplietol a celý vrkoč odstrihol.

Valssy.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ten, kto dostane parochňu z tohto vrkoču, sa môže cítiť úplne isto dobre udržiavanými vlasmi. Tento dobrý skutok si zaslúži palec hore pre statočnú ženu, ktorá myslí aj na iných.

Takéto krásne dlhé vlasy mala učiteľka!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 28. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: