Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kamera zachytila šokujúce zábery, kedy len 3-ročný chlapček vbehol na autíčku do hustej premávky.

Dieta 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Táto matka takmer zomrela od strachu. Dieťa jej vbehlo rovno medzi autá. 

Dohliadnuť na malé deti môže byť niekedy naozaj ťažká úloha, najmä ak je pozornosť rodiča odtrhnutá od batoľaťa, kedy ho rozptyľuje niečo iné. Deti si vždy nájdu spôsob, ako uniknúť pred zrakmi svojich rodičov. Je hrozné pomyslieť na to, že stačia len sekundy a môže sa stať nešťastie.

https://www.youtube.com/watch?v=4nH5g_YWiRM
www.youtube.com

Táto matka, resp. jej 3-ročný syn z Číny, mal šťastie v nešťastí. Ako tak išli ulicou, malý chlapec na svojom autíčku sa znenazdajky ocitol na hlavnej ulici. Rozbehol sa priamo medzi autá do veľmi hustej premávky a to dokonca do protismeru. Matke tuhla krv v žilách. Nikto sa neunúval zastaviť auto, dokonca sa tvárili, akoby tam ten chlapec ani nebol. Hrozivé zábery.

https://www.youtube.com/watch?v=4nH5g_YWiRM
www.youtube.com

Našťastie išiel okolo policajt, ktorý ho uvidel medzi autami a rozbehol sa za ním. Dôstojník menom Wu Feng bol dokonca schopný uchopiť aj autíčko aj chlapca a dostal ich do bezpečia. Hneď na to dobehla aj matka chlapca a chvalabohu zabránil tento policajt možnej tragédií, na ktorú nechceme ani len pomyslieť.

Pozrite sa, ako policajt v poslednej chvíli zachránil malé batoľa!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 11. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.