Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kapitán Danko je opäť na smiech celému Slovensku. Chcel ponížiť prezidentku, potopil sám seba…

Andrej Danko
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Andrej Danko Foto: SITA
reklama:
reklama:

Opäť chcel byť za múdreho a opäť to raz nevyšlo. Andrej Danko v politike dosluhuje, jeho Slovenská národná strana sa potáca na hranici zvoliteľnosti a namiesto toho, aby naháňal voličov, snaží sa každý týždeň uraziť prezidentku Zuzanu Čaputovú. Tentoraz mu to znova nevyšlo v diskusnej relácii O 5 minút 12. A je z toho perla, ktorá bude baviť Slovákov niekoľko dní. Čo zas do sveta vypustil náš kapitán?

Andrej Danko je známy svojim výrokmi, zvláštnymi tlačovkami na ktorých bozkáva kapitánske výložky a tiež svojim občasným účinkovaním v reláciách, kam príde po veľkom žúre. Tentoraz bol v relácii RTVS, kde diskutoval s predsedom strany Spolu Miroslavom Beblavým. Pri téme prezidentka si chcel zrejme predseda Národnej rady Slovenskej republiky kopnúť do našej hlavy štátu a nazval ju „mladou neskúsenou ženou“, ktorá sa stala prezidentkou. To však nemal robiť, pretože zrejme neovláda vek našej hlavy štátu. Ak by ho dobre poznal, nezosmiešnil by sa takým spôsobom, ako to urobil práve v nedeľu na obed. Internet si jeho prešľap začal okamžite všímať a zrejme do pondelka vyjdé mnoho zaujímavých videí, či „memečiek“, ktoré urobia z Danka terč posmechu.

Problémom je totiž fakt, že ak je práve Čaputová neskúsenou ženou v prezidentskom paláci, Danko je ešte menej neskúseným mužom v parlamente. Od prezidentky je totiž ešte o rok mladší. Zatiaľ čo ona má 46 rokov, Danko má 45 a je teda od našej prvej ženy v úrade prezidenta mladší a nemal by k nej nielenže mať neúctu, ale zároveň by sa mal podobných vyjadrení vyvarovať. Samotná Čaputová je momentálne najpopulánejším politikom u nás a dôveruje jej takmer 60 percent opýtaných, zatiaľ čo Dankovi iba niečo cez 20 percent. Oproti predošlému prieskumu jej dôveryhodnosť ešte porástla. Navyše aj podľa odborníkov sa svojho úradu ujala so cťou a reprezentuje nás aj v zahraničí. Zaujímavosťou je aj fakt, že mladším od prezidentky je aj premiér Peter Pellegrini, ten má dokonca až o dva roky menej ako ona. Uvidíme teda, ako si bude z posledných slov uťahovať internet, ktorý si Danka na paškál berie pomerne často a jeho výroky sú terčom satirických stránok úplne bežne.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 9. februára 2020
reklama:
reklama:
reklama: