Katy Perry bude hlavnou hviezdou Super Bowlu!

Zdieľať
Katy Perry
In this photo provided by Invision, Katy Perry poses for a photo at the Staples “Make Roar Happen” press conference held on Thursday, June 12th, 2014 at the NOKIA Theatre in Los Angeles. (Photo by Matt Sayles/Invision for Staples/AP Images)

Americká popová speváčka Katy Perry vystúpi počas polčasovej prestávky na Super Bowle.

Ako uvádza magazín Billboard, niekoľko anonymných zdrojov potvrdilo, že organizátori uprednostnili Katy pred Rihannou či kapelou Coldplay.

Finále play-off amerického futbalu sa bude konať 1. februára v Arizone. Polčasové koncerty sú každoročne plné hviezd. Tento rok mal tú česť predviesť sa havajský spevák Bruno Mars, ktorý si na svoje vystúpenie prizval skupinu Red Hot Chilli Papers. V minulosti na Super Bowle vystúpila ajMadonna, Beyoncé či Justin Timberlake a Janet Jackson.

Bruno Mars
Bruno Mars, left, performs during the halftime show of the NFL Super Bowl XLVIII football game between the Seattle Seahawks and the Denver Broncos Sunday, Feb. 2, 2014, in East Rutherford, N.J. (AP Photo/Evan Vucci)

Americká speváčka Katy Perry má na svojom konte už štyri štúdiové albumy. Preslávila sa až druhým, ktorý vydala v roku 2008. Z tohto albumu pochádza aj pieseň I Kissed a Girl, ktorá zaznamenala veľký zlom v kariére tejto speváčky. V roku 2012 ju americký týždenník Billboard vyhlásil za ženu roka. Katy Perry sa predstaví aj slovenských fanúšikom. V rámci svojho koncertného turné vystúpi 27. februára v Slovnaft aréne.

https://www.youtube.com/watch?v=SF7ZGAmCGlc

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom