Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Keď uvidíte tieto dve mladé nevesty vedľa seba, budete šokovaní! Páči sa vám tento trend?

Nevesty.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niektoré nevesty vedia skutočne zaujať svadobnými šatami. A tieto k nim určite patria tiež!

Každý otec sa teší na svoje dievčatko a na jej svadobný deň. Sledovať ako rastie a zrazu sa objaví pred oltárom je neuveriteľné. Ale musí to byť tiež ťažké vidieť malé dieťa, ktoré ste kedysi držali v náručí na cestách ďaleko od domova alebo sa vydávať. Ale to znamená, že našla osobu, ktorá ju bude milovať po celý zvyšok svojho života.

Najkrajší deň v živote ženy je práve ten svadobný.

Nevesty1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

So svadbou samozrejme prichádzajú aj obrovské náklady. Dokonca aj menšie svadby môžu dať nakoniec dohromady celkom obrovský účet. Jedlo, tabuľky, pozvánky, kvety, nájom za priestory, hudba, atď. Zoznam by mohol pokračovať ďalej a ďalej. Ale čo patrí medzi najdôležitejšie náklady? Bez pochýb sú to svadobné šaty.

Aj svadobné šaty patria medzi dosť nákladné položky na svadbe.

Nevesty2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Každá žena má svoju predstavu, ako by mali vyzerať jej vysnívané šaty. Musia byť presne podľa predstáv, aby nepokazili ten najkrajší deň v živote. Dnes nachádzame neskutočne veľký výber svadobných šiat. Či už sú to jednoduché alebo zložitejšie šaty, čipkované, korzetové, výber je naozaj veľký. A keďže sa chce žena cítiť aj sexy, šaty, ktoré zakryjú čo najmenej, sú práve veľkým trendom. Práve tieto by otcov mohli priviesť k infarktu. A nie kvôli cene. Pozrite sa a uvidíte.

Aký máte názor na takéto odhaľujúce svadobné šaty?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 5. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: