Kim Kardashian a Kanye West stanovili dátum svadby!

Zdieľať
Kanye West,  Kim Kardashian
FILE - In this May 23, 2012 file photo, singer Kanye West, left, and television personality Kim Kardashian arrive for the screening of "Cruel Summer" at the 65th international film festival, in Cannes, southern France. West had many righteous things to rage about this year, from the fashion industry not giving him credit for brilliant, life-changing designs like leather jogging pants to not getting respect from President Barack Obama. But nothing seemed to upset him more than Vogue's apparent refusal to put his baby mama, Kardashian, on their cover. (AP Photo/Francois Mori, File)

Dvojica sa plánuje zosobášiť v sobotu 24. mája v Paríži, pričom na svadbe sa má zúčastniť približne 150 hostí.

Americká televízna celebrita Kim Kardashian a jej snúbenec, rapper Kanye West sa zosobášia v sobotu 24. mája v Paríži. Informoval o tom magazín Us Weekly.

„Nebude to veľká svadba. Približne 150 ľudí,“ uviedol pre magazín People nemenovaný zdroj z okolia páru. To, že svadba hviezdnej dvojice bude malá, pritom nedávno prezradila samotná Kardashian v rozhovore pre americkú rozhlasovú stanicu KIIS FM.

„Budeme mať veľmi, veľmi malú svadbu. Uvedomili sme si, že chceme, aby bola naša svadba menšia a intímnejšia, ako si ľudia predstavujú,“ uviedla koncom februára. Svoju úlohu na obrade by mala zohrať aj ich dcéra North.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom