Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kľúč k dlhotrvajúcemu vzťahu je jednoduchší, ako si myslíte

Nuda pixabay.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
reklama:
reklama:

Autor knihy The Subtle Art of Not Giving a F*ck (Jemné umenie nesr*ania) Mark Manson odhalil tajomstvo dlhotrvajúceho vzťahu. Udržať si takýto vzťah je jednoduchšie, ako si myslíte.

„Myslím, že ak sa pozriete na vzťah, mal by byť taký nudný, ako je to len možné. A to znie ľuďom veľmi zvláštne, ale ak o tom rozmýšľate, naozaj šťastný 80-ročný pár, ktorý je spolu 60 rokov, nie je spolu kvôli súkromným lietadlám a bláznivým spoločným dovolenkám. Je to preto, že sú schopní sa nudiť spoločne,“ uviedol.

„Boli schopní stráviť rok čo rok sedením okolo domova, rozprávaním o rovnako nudných veciach, pozeraním televízie, sledovaním filmov, varením večerí a to bolo fajn,“ tvrdí Manson.

Mnoho ľudí nechce byť podľa neho nudnými. Chcú byť zaujímaví, mať zaujímavé životy, ale problém je to, že je to v rozpore s tým, čo v mnohých prípadoch vytvára dobrý vzťah. Potrebovali by sme kultivovať viac nudy v našich životoch, pretože nuda musí byť opäť v poriadku. Musí byť vnímaná ako dobrá vec a je to dobrá vec pre vzťahy.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 24. novembra 2017Zdroj www.businessinsider.com © Najky.sk
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: