Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kocúr cítil, že sa blíži koniec. Posledný krát položil svoju labku na pánovu ruku.

Pr_vjl6rzpkvow1fcmnkpbd0aed7kxpvencckn3e8qu.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.reddit.com
reklama:
reklama:

Domáci miláčikovia sú neoddeliteľnou súčasťou rodiny a najlepší priatelia. Preto sú vždy všetci smutní, keď sa po rokoch musia rozlúčiť.

Tento obrázok hýbe celým svetom. Neskutočne dojímavý príbeh kocúra chytil za srdce tisícky ľudí. Ale snáď najviac jeho majiteľov. Stále sa s tým nedokážu zmieriť.

Kocúr menom Andrew mal už 15 rokov. Celý život bol súčasťou skvelej rodiny, kde bolo o neho vždy dobre postarané. Všetci členovia rodiny mali k nemu veľmi blízko, takže jeho strata bola pre nich naozaj ťažká.

Kocúr Andrew bol veľmi milovaný a jeho strata všetkých zasiahla.

4bf17cac6497afd0dd3112c497f27b2a 800x448.jpg
www.reddit.comFoto: www.reddit.com

V priebehu posledného roka bol už ale veľmi starý a chorý . Každý deň svojho života bol šťastný a priadol. No jedného dňa už všetci cítili, že sa blíži koniec. Je vždy smutné stratiť priateľa. Položil svoju labku na ruky majiteľa a držal ho na svojej poslednej ceste k veterinárovi, pretože ho museli uspať. Andrew bol oveľa silnejší ako jeho majitelia.

Kocúr bol naozaj silný a statočný.

Cat 1309871_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

Je vždy nevýslovne ťažké musieť opustiť milovaného maznáčika po tak dlhej dobe. Vždy nám ukazujú, že sú najlepší priatelia človeka a obohacujú naše životy tak krásnym spôsobom. Tiež aj kocúr Andrew dlho potom, čo zomrel, rodine bolestne chýba.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 24. augusta 2016Zdroj www.tierfreund.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: