Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kosti tejto mladej ženy našli v susedovom ohnisku po tom, čo poslala desivú SMS

Horizon33_2017 1 2_10 7 13.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pre rodičov nie je asi nič horšie ako to, keď prídu o dieťa. Keď 18-ročná Alesha z amerického Ohia zmizla, jej rodičia neprestávali dúfať, že sa ich dcéra skôr či neskôr objaví. Nestalo sa tak. Jej rodičia museli čeliť krutej pravde – kosti ich dcéry sa našli u suseda.

Alesha Bell bol nezvestná tri mesiace, no to, že sa dcéra stratila, nebola najhoršia správa pre jej rodičov. Niekedy je totiž horšie vedieť, čo sa dieťaťu stalo, ako nevedieť nič. Po takmer troch mesiacoch sa totiž Alesha našla, alebo to, čo z nej zostalo. Jej kosti boli objavené v ohnisku u suseda.

https://www.youtube.com/watch?v=51mC2bILHj8
www.youtube.com

Predtým, ako dievča zmizlo, poslalo svojej mame desivú textovú správu. „Mami, ak prídem domov, potrebujem ťa. Bojím sa.“

https://www.youtube.com/watch?v=51mC2bILHj8
www.youtube.com

Alesha sa však už domov nevrátila. Naposledy ju videli so 40-ročným Jamesom Brooksom, ktorý bol neskôr uznaný vinným z jej vraždy. Polícia však na spojitosť medzi zmiznutím dievčaťa a Jamesom Brooksom prišla úplne náhodne. Brooksa totiž vyšetrovali pre prechovávanie veľkého množstva zbraní a počas prehliadky našli v ohnisku na dvore pozostatky. Ukázalo sa, že patrili hľadanej Aleshi.

https://www.youtube.com/watch?v=51mC2bILHj8
www.youtube.com

Celá rodina Jamesa poznala, bol to ich sused. Alesha sa občas nechala zviezť do školy a nemala dôvod mu neveriť. Aspoň si to myslela. James Brooks dievča uniesol a zabil…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 2. januára 2017Zdroj boredomtherapy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: