Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Krásne! Celý prvý rok života trojičiek rodičia zachytili na video!

Trojicky.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: vimeo.com
reklama:
reklama:

Ak do rodiny pribudne nový člen, všetci sú šťastní. Nehovoriac o tom, ak sú to hneď trojičky!

Priviesť na svet trojičky je hotový zázrak. Vie o tom svoje aj táto žena, ktorá mala to šťastie a teraz sa tešia spolu s manželom z troch zdravých detičiek. Hoci pôrod bol dosť ťažký, zvládla to mamička aj detičky. Narodili sa im dvaja zdraví chlapci a jedno dievčatko. Táto šťastná rodinka si teraz užíva každú spoločnú chvíľu a lásky majú na rozdávanie.

Manželia to budú mať síce ťažšie, ale s láskou prekonajú všetko.

Trojicky1.jpg
vimeo.comFoto: vimeo.com

Detičky naozaj veľmi rýchlo rastú, narodia sa a zrazu sa ani nenazdáme a už robia prvé kroky. Hovoria prvé slová, učia sa stále novým veciam. Je to úžasné pozorovať svoje deti ako neustále robia pokroky a aké sú šikovné. K tomu patria aj nejaké tie starosti, ale popritom všetkom to rodičia určite zvládnu. Lebo keď sú deti zdravé, vtedy nemáte žiadny problém.

Detičky hlavne prvý rok rastú naozaj rýchlo. Preto si treba vychutnať každú chvíľku.

Trojicky2.jpg
vimeo.comFoto: vimeo.com

Rodičia sa rozhodli, že vytvoria video, na ktorom bude zachytený celý prvý rok ich úžasných trojičiek. Preto dali dokopy rôzne fotky a videá od narodenia až po oslavu ich prvých narodenín. To video skutočne stojí za pozretie. Určite sa v ňom nájdu mnohí iní rodičia.

Krásne video zachytáva celý prvý rok života trojičiek!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 21. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: