Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Láska až za hrob! Príbeh manželov, ktorí sa dali dokopy ako tínedžeri a zomreli krátko po sebe ťa dojme!

Snímka
20
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tak takúto lásku by im mohla závidieť nejedna rozprávková bytosť. Pat a Gene Warrington spolu prežili poriadne dlhý čas! Nielen stará láska nehrdzavie, v tomto prípade ani tá prvá.

Deň predtým, ako 86-ročná Pat Warrington zomrela, ju navštívil jej rovnako chorý manžel. Po 69 rokoch manželského života ju ešte poslednú trištvrte hodinu na tomto svete držala za ruky. Gene sa hneď potom, ako jeho milovaná Pat odišla, vrátil do svojej izby a rozhodol sa skončiť so životom. Vytiahol si všetky hadičky, ktoré mu pomáhali žiť a odovzdal sa do rúk smrti.

Vedel totiž, že smrť jeho manželky je neodvratná a bez nej zostať nechcel. Zomrel tak presne 8 hodín po svojej žene. Ako povedal pred dailymail.co.uk ich syn Phil, otec sa krátko pred smrťou vyjadril, že „bez nej to už nebude zábava“.

oldpair

Tento pár z amerického Ohia bol nerozlučný už od strednej školy. Svadbu mali tiež v tomto čase. Bola tajná, aby mohla Pat doštudovať školu. Ona mala v tom čase len 16 rokov, Gene 18. Keď sa jej manžel vrátil z vojny, vedel, že už nikdy nechce byť od svojej manželky preč. Vychovali spolu 3 deti, 7 vnúčat a tucet pravnúčat.

https://www.youtube.com/watch?v=70iqEOWqTv0

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor IvkaDátum 8. januára 2015Zdroj dailymail.co.uk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: