Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chris prišiel o manželku a potom mu v náručí zomrel aj synček! Takto krásne mu spieval…

titulka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Hudobník Chris Picco má za sebou asi ten najsmutnejší zážitok, aký môže rodič zažiť…

Chris a jeho manželka Ashley sa tešili na svojho potomka, no radosť sa náhle zmenila na obrovské nešťastie, ktoré sa nedá nazvať inak, ako tragédia.

Všetko sa začalo rúcať po tom, čo Chrisova manželka zomrela po akútnom cisárskom reze v kalifornskej nemocnici. Pár dní po jej smrti sa však musel Chris vyrovnať s ďalšou ranou osudu. Jeho synček, ktorý dostal meno Lennon, zomrel v jeho náručí. Chlapček mal na sebe oblečenie s rozkošnými malými gitarkami, ktoré mu kúpila jeho mamina.

Chris sa o ťažké chvíle, ktoré prežíval, delil aj na sociálnej sieti, kde sa poďakoval všetkým, ktorí ho podporovali. „Jeho mama by bola šťastná, keby ho mohla vidieť. Dotýkať sa ho, kúpať ho alebo mu spievať – keby mohla zažiť rovnakú česť, akú som zažil ja. Neexistujú slová, ktoré by to mohli vyjadriť, ale chcel som vás informovať a zároveň vám povedať, že láska a podpora sú viac ako čokoľvek iné na svete. Všetko, čo potrebujete, je láska.“

Tieto silné slová sa ťažko komentujú a ani to nie je potrebné. Prajeme teda Chrisovi ešte veľa síl…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 16. novembra 2014Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, Video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: