Lindsay Lohan bude pracovať v predškolskom zariadení!

Zdieľať
Lindsay Lohan
SITA/AP

Zvyšok verejnoprospešných prác absolvuje herečka Lindsay Lohan v predškolskom zariadení. 

Americká herečka a speváčka Lindsay Lohan by mala v utorok 12.mája nastúpiť do Duffield Children’s Center v Brooklyne. Tu si odpracuje zvyšok zo sto dvadsiatich piatich hodín verejnoprospešných prác, pričom v súčasnosti má uznaných len deväť hodín a 45 minút. V prípade, že to nestihne do 28.mája, hrozí jej pobyt za mrežami.

Lohan pôvodne dostala 240 hodín verejnoprospešných prác ako súčasť podmienečného trestu za dopravnú nehodu z júna 2012, keď narazila autom do nákladiaka, pričom porušila dopravné predpisy, klamala a zatajovala informácie polícii. Na ich absolvovanie mala čas do 28. februára. Prokurátor Terry White však uviedol, že neverí, že herečka tieto práce naozaj dokončila, a preto jej súd vo februári nariadil absolvovať ďalších 125 hodín. Tie sa snažila odpracovať napríklad zverejňovaním statusov na sociálnej sieti Facebook pre istú charitatívnu organizáciu. Sudca jej to však neuznal s tvrdením, že verejnoprospešné práce sa nemôžu vykonávať virtuálne.

SITA/AP
SITA/AP

Lindsay Lohan sa stala známou účinkovaním vo filmoch Pasca na rodičov (1998), Strelený piatok (2003) či Protivné baby (2004). Zahrala si tiež v snímkach V životnej veľkosti (2000), Spoveď kráľovnej strednej školy (2004), Herbie: Na plný plyn (2005), Len trošku šťastia (2006), Atentát v Ambassadore (2006), Rebelka proti svojej vôli (2007) alebo Machete (2010). Vydala aj dva štúdiové albumy – Speak (2004) a o rok neskôr A Little More Personal (Raw). Jej kariéra začala upadať najmä pre problémy s drogami, alkoholom a zákonmi. Porušila niekoľko podmienečných trestov a krátky čas strávila za mrežami. Televízna šou Lindsay, ktorú vysielala americká televízia OWN v marci a apríli 2014, v ôsmich častiach približovala život Lohan v čase, keď sa snažila vrátiť k herectvu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom