Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ľudia ochutnali najštipľavejšiu chilli papričku na svete. Ako to dopadlo?

ludia chilli
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niekto chilli miluje, iní ho zas nemôžu ani zniesť. Určite si niekedy skúšal, akú najviac štipľavú vec dokážeš zjesť. No čo by si povedal na to, ak by si mal ochutnať najštipľavejšiu chilli papričku na svete? :-D

Ak si si doteraz myslel, že najpálivejšia paprička je Jalapeño, si na omyle! Najväčšie grády má chilli paprička, ktorá sa nazýva Carolina Reaper. Vedel si o tom, že existuje stupnica, ktorá meria pálivosť papričiek? Meria sa objem kapsaicínu, čiže látky, ktorá sa tam nachádza.

Jalapeño paprička sa nachádza takmer na chvoste tohto rebríčka, obsahuje len 2 500 až 8 000 jednotiek pálivosti, pričom Carolina Reaper ich má vyše 2 milióny! To je rozdiel, čo? :-D

https://www.youtube.com/watch?v=1WeRDUWXeGU
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

ľudia, ktorí radi experimentujú, tak prečo by si nevyskúšali túto mega pálivosť? Najskôr boli ich obavy veľké, no keď to ochutnali, potom sa začal veľký boj. Ich najlepšími priateľmi sa stalo mlieko a chlieb! :-D Určite nie voda! Na to nezabúdaj – ak sa napiješ vody, pálivosť ešte vzrastie!

Určite si pozri celé video, na ich reakciách sa dobre zabavíš! :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor AďaDátum 16. júla 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: