Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Majiteľka zistila, prečo jej pes v noci breše a vyvádza. Zo záberov na bezpečnostných kamerách jej prebehol mráz po chrbte.

Bossy1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Je všeobecne známe, že psy majú omnoho viac vyvinuté zmysly než my, ľudia. Začujú návštevu, len čo sa postaví pred vchodové dvere, a ucítia kosť zakopanú meter pod zemou. Mnohí však veria a sú dokonca presvedčení, že psy dokážu vidieť, respektíve cítiť prítomnosť ducha či inej spirituálnej bytosti. Zvykne váš pes v noci vrčať alebo brechať? Ak áno, možno sa vás len snaží ochrániť pred zlými entitami.

Podobný problém má aj autorka videa nižšie. Jej sučka Bossy sa začala po nociach budiť, chovať sa nepokojne, vrčať a brechať. Bezpečnostné kamery však zachytili možnú príčinu sučkinej nervozity. Podľa majiteľkiných slov Bossy v dome nikdy nebreše a nevrčí, iba ak ju niečo rozruší.

Bossy2.jpg
www.youtube.com

Prvý záznam pochádza z 1. júla 2014. O pol štvrtej v noci sa okolo Bossy mihne tajomné svetlo, tá sa okamžite prebudí a začne vrčať a brechať. Táto neznáma svetelná anomália sa objaví aj na druhej kamere, ktorá je vo vedľajšej izbe. Inú noc, keď bola majiteľka v noci na toalete, začula svoju sučku znovu štekať. O malú chvíľu zistila, že Bossy breše na niečo pod posteľou. Hlodavce vraj v dome ani v okolí nie sú. Čo to teda mohlo byť? 6. augusta 2014 sa situácia opakovala. Tentoraz však vidno na záberoch obrovské množstvo orbov, ktoré sa izbou pohybujú. Pýtate sa, čo sú to orby? Orby sú malé priehľadné kruhy, ktoré sa objavujú na fotkách či videách. Údajne sa jedná o duše. Mnohokrát si však ľudia pletú orby s prachom, ktorý je veľmi blízko objektívu. Na tomto zázname však orby na niekoľko sekúnd zastanú a potom zmenia smer. To prach predsa nedokáže!

Bossy3.jpg
www.youtube.com

Podobné situácie sa majiteľke niekoľkokrát opakovali. Jedného dňa pri večeri začala Bossy opäť vyvádzať, až kým so skučaním nepadla na zem. Našťastie sa jej nič nestalo. Majiteľka tvrdí, že ju jedna z bytostí napadla, no odvtedy sa u nich doma nič zvláštne nedialo. Po dlhšom čase sa rodina rozhodla presťahovať. Keďže sa duše mohli viazať na starý nábytok, obzvlášť obrovské zrkadlo nad posteľou, všetko zostalo v starom dome. Bossy zadovážili psiu spoločníčku, ktorá ju rozptyľuje, a tým jej pomáha nevšímať si nepríjemné nočné návštevy.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 15. mája 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: