Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Máme tu ďalší talent. Mladá speváčka z Nitry natočila klip k pesničke Volím si byť šťastnou.

Horizon33_2017 8 25_12 21 50.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

19-ročná rodáčka z Nitry Michaela Krajčová sa spevu venuje už od detstva a po ôsmich rokoch sa začala venovať vlastnej tvorbe. 

O tom, že na Slovensku máme množstvo mladých spevákov, sme mali možnosť presvedčiť sa už niekoľkokrát. Tentoraz je toho jasným dôkazom šikovná speváčka z Nitry, ktorá vystupuje ako Míma a do povedomia sa dostala svojou coververziou piesne od Robina Schulza OK.

Rozhodla sa však pustiť aj do vlastnej tvorby a jej najnovší výtvor sa volá Volím si byť šťastnou. „Myslím si, že moje piesne majú ľuďom čo povedať a môžu im pomôcť nájsť správnu cestu. Preto sa snažím, aby sa medzi nich moja hudba dostala,“ povedala 19-ročná študentka hudobno-dramatického umenia na konzervatóriu v Nitre.

Horizon33_2017 8 25_12 23 51.jpg
najky.sk

Michaela sa spevu venuje od šiestich rokov a má za sebou účasť vo viacerých televíznych súťažiach. Podarilo sa jej hrať aj v Divadle Andreja Bagara v Nitre a mala šťastie účinkovať v predstaveniach pod režijným vedením Jozefa Bednárika. V minulosti bola členkou dievčenskej skupiny Girls. V budúcnosti sa chce zdokonaľovať v umeleckých smeroch a ako sa sama povedala, uvidí, kam ju vietor zaveje.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 25. augusta 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: