Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mamička na fotografiách brilantne zachytáva okamih čistej lásky medzi jej dvojčatami

16427702_1416220075078371_3211204446774712493_n.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com

Fotografka Julie Cannici a jej manželka Nikki sú spolu už 10 rokov. V roku 2014 privítali dvojčatá Nico Marcello Cannici a Siena Sol Cannici. Potom, 26. januára 2017 sa im narodili opäť dvojčatá. Tentoraz dve dievčatá, pomenované Gia Cosima Cannici a Gemma Evelina Cannici.

Na oslavu príchodu dvojčiat sa Julie a Nikki rozhodli vytvoriť profesionálne fotografie s oboma pármi dvojčiat dokopy. Fotenie nešlo presne podľa plánu, ale nakoniec vznikli prekrásne zábery.

www.youtube.com

„Staršie dvojčatá boli oblečené v roztomilých šatách,“ povedala Julie. „Nico a Siena boli ale tak znudení, že fotky vyzerali hrozne“.

www.youtube.com

„Mali ste počuť moju úplatkársku taktiku. Chcete lentilky? Želatínové cukríky? Dám každému štyri! Nebol to môj najlepší rodičovský moment, ale chceli sme pekné fotky“.
Julie sa rozhodla vziať starším dvojčatám oblečenie a nechali ich hrať sa spoločne s mladšími dvojčatami na posteli. Vtedy Julie zachytila dokonalú fotografiu svojich detí, bez vyzvania na nejakú pózu, len čistá súrodenecká láska na náhodne zachytenej fotke. Prekrásne!

www.youtube.com

„Bolo to perfektné a nemohli sme si želať viac,“ povedala Julie. „Okamžite sa jednou rukou chytili a druhou ovinuli okolo svojich maličkých sestier. Ich úsmevy sú neskutočné, vládne medzi nimi veľká láska. Budeme milovať túto fotografiu navždy.“

www.youtube.com

Julie zdieľala fotky na jej stránke na Facebooku, kde boli zatopené s pozitívnymi komentármi. „Milovala som tie fotky, ale nečakala som toľko krásnych reakcií“, povedala. „Som tak rada, že fotografie prinášajú niektorým ľuďom šťastie.“

www.youtube.com

„Sme veľmi rady, že máme štyri krásne zdravé deti.“ Julie a Nikki dúfajú, že snímka bude slúžiť ako žiarivý príklad lásky a šťastia rodín, kde sú rodičia rovnakého pohlavia. „Cítim, že je pre nás dôležité ukázať, za čo sme bojovali toľko rokov. Náš úspech, čím sú, ako môžete vidieť, naše deti“. 

www.youtube.com

Úprimná súrodenecká láska zachytená na fotografiách!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 16. februára 2017Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.