Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Manželský pár, ktorý sa vyparil zo dňa na deň

Nezvestnypartitulna.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ročne je vo svete mnoho prípadov zmiznutia človeka. Niekedy sa osoba nájde živá, inokedy zase nie. Niekedy sa však osoba nenájde vôbec. No ešte menej časté je, ak zmizne dvojica spoločne s ich autom. V piatok 15. mája takto zmizol manželský pár, Edward Andrews, 62 ročný muž, pracujúci ako účtovník, a jeho manželka Stephania. Spoločne strávili večer na výročnej schôdzi v hoteli Sheraton v Chicagu. Domov sa však už nikdy nevrátili.

Po tom, čo v daný deň dorazili na schôdzu, mali ostatní hostia obavy o Edwarda, ktorý vyzeral, že na tom nie je zdravotne v poriadku a ktorý mal nevoľnosť. Tú však Edward pripisoval len hladu, keďže sa na schôdzi nepodávalo jedlo. Keď sa okolo pol desiatej večer rozhodli odísť, vypovedajúci svedkovia tvrdili, že Stephania pri odchode plakala. Obsluhujúci garáže zase vypovedal, že manželský pár nasadol do svojho žlto-čierneho Oldsmobilu, no pri odchode Edward poškriabal bok auta, kvôli čomu musel vycúvať a z garáže vyjsť nanovo. Svedok taktiež dodal, že Edward s autom vyrazil zlým smerom, a to do protismeru na jednosmernej ceste. Zmizli v tme a odvtedy ich už nikto nevidel.

Https://www.flickr.com/photos/infomatique/5901727441
Foto: www.imgur.com

Prípad ich zmiznutia sa začal riešiť až v pondelok, keďže sa ani jeden z nich nedostavil do práce. Polícia najskôr navštívila ich dom, kde našli len hromadu nahádzaných novín a obálok v poštovej schránke. Ich sused, ktorý mal od domu náhradný kľúč, súhlasil s prehliadkou domu a políciu vpustil dnu. V interiéri domu bolo však všetko v poriadku a dokonca sa zistilo, že nebolo manipulované ani s ich bankovými účtami.

Https://pxhere.com/en/photo/126890
Foto: www.imgur.com

Objavovalo sa niekoľko teórii, čo sa mohlo manželskému páru stať. Jedna z nich hovorila o tom, že manželia mali haváriu a zrútili sa z mosta do rieky Chicago River, keďže podľa svedkov pár na schôdzi popíjal. Polícia taktiež našla na betónovom pilieri mosta škrabanec a na ceste znaky po šmyku. Auto sa však v rieke nenašlo. Aj po veľkom a dôkladnom čistení rieky v roku 1980 sa nenašli žiadne stopy. V rieke bolo celkovo 12 vrakov áut, no ani jedno z nich nepatrilo hľadanému páru.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Lost_Oldtimer_(32585852551).jpg
Foto: www.imgur.com

V roku 1994 dostala polícia oznam od člena rodiny, ktorý tvrdil, že bol manželský pár dôkladne zavraždený výtržníckym gangom. Ich telá a auto malo byť vhodené do jazera Lake County. Ani tam sa však nič nenašlo, a preto bola táto možnosť zamietnutá.

Edward a Stephania boli úplne normálni, pracujúci a slušní občania. Spolu žili len 7 rokov, keďže sa Stephania vydala druhýkrát po smrti svojho manžela a Edward už predtým vystriedal niekoľko manželiek. Nič však nenasvedčovalo tomu, že by mal manželský pár nejakých nepriateľov. Vyšetrovanie prípadu neprinieslo nič nové, pretože po nich zostalo minimum stôp.

Https://pixabay.com/sk/chicago rieka kan%C3%A1l most mestsk%C3%A1 390068/
Foto: www.imgur.com

Veliteľ policajného zboru Michael Schenkel poznamenal nasledované: „Videli ich, ako sa vybrali dolu ulicou, a to bolo všetko. Neudialo sa už nič… Kde, ako, kedy, prečo? Vôbec nič. Koľko takýchto prípadov sa vám za život naskytne? Pravdepodobne jeden.“ Zmiznutie Andrewsovcov tak zostáva nevyriešené dodnes.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 26. marca 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.cz © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: