Medzinárodný deň žien: Čo pre vás ženy v živote znamenajú?

Zdieľať
Beautiful 71493_640.jpg

Medzinárodný deň žien je každoročnou oslavou ženskosti, pre všetky ženy na celom svete. Tento deň si pripomíname od začiatku roku 1900 vždy 8. marca. Je to aj o tom, ako ďaleko sa ženy posunuli, čo sa týka ich práv, cieľov a úspechov. Žena môže v živote zastávať viaceré role. A všetky by pre nás mali niečo znamenať. Pozrite sa, ako by sme mali vnímať všetky slečny, ženy, mamy okolo nás, pretože si to naozaj zaslúžia. 

1.Dcéra

Každé dievča na svete je niečia dcéra. Puto medzi matkou a dcérou je to, z ktorého žiadna zo strán nikdy nevyrastie. Je nerozbitné. Rovnako je to aj v prípade, keď ide o puto medzi otcom a jeho malým dievčatkom. Je veľmi dobre známe, že nič nemôže obmäkčiť človeka viac ako jeho dcéra.

Father 656734_640
https://pixabay.com/en/father-daughter-beach-sea-family-656734/

2. Sestra

Vyrastať so sestrou je skvelý pocit. Zdieľate spolu všetky krásne chvíle, ale aj tie smutné. Nech je to čokoľvek, vždy bude v tomto vzťahu panovať láska. Ak máte sestru, buďte za to vďačný. Pretože máte to šťastie a môžete povedať, že máte najlepšieho priateľa na celý život.

Best friends 381984_640
https://pixabay.com/en/best-friends-girls-friendship-381984/

3. Priateľka

Nikto nemôže pochopiť to, čo žena prežíva lepšie, ako iná žena. Ak vám niekto zlomí srdce, žena vás najlepšie pochopí, podporí a dodá vám silu. Nezáleží na tom, že nemáte rovnakú krv, pravá priateľka je ako vaša sestra. Nenechá vás v štychu, môžete sa na ňu obrátiť s hocijakým problémom a neotočí sa vám chrbtom. Takže vedzte, že ak máte aj vy takú skvelú priateľku, ste šťastný človek.

Portrait 828398_640
https://pixabay.com/en/portrait-photography-girls-women-828398/

4.Manželka

V dnešnej dobe sa už veľa párov nezvykne zosobášiť. Dnes ja iná doba a papier veľa ľudí nepovažuje za dôležitý. Ale nie je to predsa len lepší pocit, ak máte doma milujúcu manželku? Iba s ňou tvoríte dokonalú rodinku. Manželka sa o vás stará, vychováva s vami deti, stará sa o domácnosť. Za toto všetko by ste si ju mali naozaj vážiť. Každý muž, ktorý má doma manželku, má doma poklad.

1swv7wefkr8vdajo22ik.jpeg
https://pixabay.com/en/proposal-romantic-couple-marriage-2042975/

5.Matka

Iba ženské telo dokáže niečo zázračné. Vytvoriť nový život, novú ľudskú bytosť. Akonáhle sa tak stane, stáva sa matkou. Vtedy vzniká neuveriteľne silné puto na celý život. Ale schopnosť porodiť dieťa z nás celkom matky nerobí. To, čo v skutočnosti stojí za rolou matky je výchova detí. Byť ich vzorom a dať im čo najviac lásky, podpory a pochopenia. Veľa žien dokáže porodiť dieťa, no nie všetky z nich sú skutočné matky.

Newborn 659685_640
https://pixabay.com/en/newborn-baby-mother-adorable-sweet-659685/

6. Žena

Nezabudnite, že ako žena, ste jedinečná. Ste schopná vzdorovať všetkým očakávaniam. Nedovoľte, aby vás niekto potopil. Nerobte to, čo chce niekto iný. Buďte sama sebou. Dni, kedy sa ženy museli podriaďovať spoločnosti, sú preč. Ste silná a máte hlas, takže sa nemusíte báť použiť ho a postaviť sa za seba.

Women 428896_640
https://pixabay.com/en/women-sexy-outdoors-girl-bella-428896/
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom