Miley Cyrus čelí obvineniam z toho, že za jej hospitalizáciou bolo predávkovanie drogami! Čo na to speváčka hovorí?

Zdieľať
3726795207-miley-cyrus-no-hospital

Speváčka odmietla špekulácie o tom, že dôvodom jej nedávnej hospitalizácie boli drogy.

Americká speváčka Miley Cyrus poprela, že dôvodom jej nedávnej hospitalizácie boli drogy. Do nemocnice v Kansase ju prijali 15. apríla po silnej alergickej reakcii na antibiotiká. Preto musela zrušiť niekoľko amerických i európskych koncertov aktuálneho turné Bangerz.

Miley Cyrus
CORRECTS NAME OF CONCERT - Miley Cyrus performs during the opening show of the Bangerz Tour, on Friday Feb. 14, 2014 in Vancouver, Canada. (Photo by STEPHEN BRASHEAR/Invision/AP)

„Nebola som predávkovaná. Brala som antibiotiká, ktoré mi predpísal doktor proti infekcii prínosových dutín a mala som na ne reakciu,“ uviedla 21-ročná interpretka počas utorkovej tlačovej konferencie v Londýne pri príležitosti jej obnoveného turné. Povedala tiež, že sa už nevie dočkať návratu na pódium.

rs_600x600-140419070456-600.Miley-Cyrus-Poorly-Sick-Hospital-Duck.jl.041914

„Neviete si ani predstaviť, aká pripravená som. Nie je nič, čomu by som sa chcela vyhnúť viac, ako ležaniu v posteli počas dvoch týždňov. Boli to tie najhoršie dva týždne môjho života,“ vyjadrila sa Cyrus, ktorá sa však už podľa vlastných slov cíti omnoho lepšie. Tvrdí tiež, že zdravotné problémy, ktoré ju trápili, ju naučili viac sa starať o svoje zdravie. „Na tomto turné som asi jediná, kto pred šou nepije alebo nefajčí, pretože to beriem naozaj vážne,“ dodala.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom