Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Miley by si mala dávať pozor na to, čo píše! Za posmešky o psychickom stave Sinead O´Connor jej hrozí žaloba!

miley-oconnor-konflikt
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Írskej speváčky Sinead O´Connor sa zrejme dotklo, že si drzá Miley robila posmešky z jej niekdajších psychických problémov. Chce preto od nej, aby sa jej verejne ospravedlnila! O´Connor (46) to bezočivej americkej kolegyni oznámila už v treťom otvorenom liste, ktorým reagovala na jej posledný výrok na Twitteri.

Miley írskej speváčke odkázala, že nemá čas jej odpisovať, ale že sa s ňou rada stretne. Sinead O´Connor jej na to odpovedala slovami: „Nemám najmenší záujem sa s tebou stretnúť. Včera si si našla dosť času na to, aby si urážala Amandu Bynes, ktorá je v tom nevinne. Mňa si urážala tiež, aj keď som neurobila nič, čím by som si zaslúžila ponižovanie z tvojej strany. Okrem toho, si urazila aj všetkých ľudí, ktorí majú psychické problémy.“

Dodala, že kauzu uzavrie vtedy, keď sa Miley všetkým verejne ospravedlní. V opačnom prípade ju podľa jej slov bude musieť zažalovať! To sa Sinead ešte načaká…

http://youtu.be/vH48VJgkNRU

Takto sa celý konflikt začal: Drzá Miley Cyrus! Pozri sa, ako sa vysmiala írskej speváčke, ktorá jej odkázala, aby zo seba nerobila prostitútku!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 5. októbra 2013Zdroj aceshowbiz.com, youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: