Mission: Impossible 5 uvedú do kín o niekoľko mesiacov skôr! Tešíš sa?

Zdieľať
Tom Cruise
Actor Tom Cruise attends the U.S. premiere of "Mission: Impossible - Ghost Protocol" at the Ziegfeld Theatre on Monday, Dec. 19, 2011 in New York. (AP Photo/Evan Agostini)

Americká distribučná premiéra snímky Mission: Impossible 5 bola pôvodne naplánovaná na 25. decembra.

Pripravovaný piaty film zo série Mission: Impossible uvedú do amerických kín už 31. júla. Americká distribučná premiéra snímky Mission: Impossible 5 bola pritom pôvodne naplánovaná až na 25. decembra. Tento termín však napokon prenechali animáku Monster Trucks, ktorý chceli verejnosti predstaviť už 29. mája. Spolu s Mission: Impossible sa na plátna dostanú aj dráma Southpaw, akčný film Point Break a sci-fi triler Selfless. V pondelok to oznámili zástupcovia spoločnosti Paramount Pictures.

Film Mission: Impossible 5 režíruje Christopher McQuarrie. Diváci a diváčky sa môžu opäť tešiť na Toma Cruisa, ktorý stvárňuje Ethana Hunta, či na Vinga Rhamesa. Päťdesiatpäťročný predstaviteľ Luthera Stickella je okrem Cruisa jediným hercom, ktorý nechýbal ani v jednej časti akčnej série. Vo filme sa ďalej ukážu napríklad Jeremy Renner, Simon Pegg, Rebecca Ferguson či Alec Baldwin.

Trailer k päťke zatiaľ na svete nie je, no na tú správnu vlnu ťa naladí aj trailer k štvorke :-)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom