Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladík je posadnutý tetovaním. Chce mať potetované celé svoje telo

Muz.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

V dnešnej dobe je tetovanie už úplne normálne a stále obľúbenejšie ako u mužov, tak aj u žien. Mať však potetované celé telo je už trošku veľa, čo myslíte? 

Pre mladíka menom Eli Ink z mesta Brighton je to viac ako len tetovanie. Je to vášeň a spôsob života. Má tetovanie nielen na rukách a nohách, ale prakticky celé jeho telo je jedno veľké tetovanie.

Foto.jpg
Foto: www.imgur.com

Keď mal 27 rokov, jeho strýko sa vrátil z výletu zo Španielska s jedným veľkým kmeňovým tetovaním. „Bol som nadšený“, hovorí o svojom prvom kontakte s „body art“. Eli si dal chvíľu na to spraviť sám jedno tetovanie. Po ukončení školy pracoval v záhradníckom odvetví. V istom momente si však uvedomil, že sa chce zaoberať nielen záhradným umením, ale čoraz viac maľovaním a umením na svojom tele.

Strávil hodiny kreslením a maľovaním. Španielsky maliar Pablo Picasso tu zohrával hlavnú úlohu: „Chcel som vyzerať ako abstraktná postava z jedného z Picassových obrazov. Milujem abstraktné umenie – žiadne myšlienky, len čistý výraz“, vysvetľuje Eli svoju vášeň.

Jeho telo sa stalo plátnom pre mladého Brita a odvtedy ho ešte viac a viac zdobil tetovaním. Zdobil si tiež tvár rôznymi tvarmi a farbami, kým nakoniec nemal ďalšie, pre mnohých veľmi drastické želanie, ktorým bolo pokryť si celé telo čiernym atramentom.

To, čo znie pre mnohých šokujúco, je pre Eliho len začiatok. Pretože nielen jeho celá koža je postupne celá sfarbená, ale dokonca aj jeho oči mu kolega potetoval načierno. Pripúšťa, že takýto „zásah“ je mimoriadne riskantný, ale je súčasťou jeho životného štýlu úpravy tela. Ako člen takzvaného „hnutia modifikácie tela“, vždy žijete takýto život.

Mladý tetovací umelec nie je v tejto situácii sám. Nielen jeho priateľka Molly ho podporuje, ale aj ďalší členovia hnutia oslavujú svoje telo ako umelecké dielo. Napriek tomu hovorí: „Myslím, že som jediný človek, ktorý mi naozaj skutočne porozumie. Nesnažím sa to vysvetliť ľuďom.“

A jeho premena tela ešte nie je dokončená. Vždy chce niečo zmeniť na svojom tele. To je dôvod, prečo sa Eli v súčasnosti podrobuje ďalšiemu vzdelávaniu v niekoľkých oblastiach tetovania a piercingu. „Nikdy svoje telo nedokončím, pretože budem zdokonaľovať svoju prácu až do smrti,“ vysvetľuje svoje plány do budúcnosti.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 1. marca 2018Zdroj www.heftig.club © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: