Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladík sa rozhodol pre Happy Meal výzvu. Čo myslíte, zdolal 10 týchto „menučiek“ za sebou?

Bez nazvu.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Mladí ľudia v dnešnej dobe radi prijímajú rôzne výzvy. Preto na sociálnych sieťach môžme často vidieť bláznivé videá. Zväčša ide o zábavu, niekedy to však už naozaj prekračuje hranice. Pozrite sa, pre akú výzvu sa rozhodol tento chalan. 

Zac Perna je mladík, ktorý má svoj kanál na youtube a samozrejme aj účet na Instagrame. Tento sympatický vyšportovaný chalan žije internetom a sociálnymi sieťami, na ktorých prezentuje svoju stravu a naozaj príťažlivé telo.

Hoci sa vo všeobecnosti vraví, že fastfood nie je zdravý pre naše telo, ruku na srdce, kto z nás si ho občas nedopraje? Rovnako je na tom aj Zac, ktorý sa dokonca rozhodol pre jednu šialenú výzvu. Zjesť 10 Happy Meal z McDonaldu.

My 45 minute natural transformation (swipe right) ??. On a serious note, I'm often asked how to 'recover' from a cheat meal after seeing me posts pictures like this. Here's a few things to note: – A cheat meal should be tracked as much as possible and you should aim to fit it into your maintenance calories. It's benefit is mainly psychological and to provide a diet break. If you are as stupid as me and decide to have an outrageous meal (such as the 10 happy meals depicted above), then you can do a few things to control the damage: – 1. Ensure you're in a calorie deficit for the week leading up to, or the week after the cheat meal. The deficit will MOST LIKELY offset the excess calories you consumed over maintenance level in the cheat meal. – 2. Reduce calories further/ add cardio the day after the cheat (or the day of) depending on how large the cheat was. – Try to make it a cheat meal and not a cheat DAY. I could have 8000 calories on a whole day of cheating no issues. But at a weekly deficit of 3500, it would set me back over a week of fat loss! – So here's a final thought: Cheat meals are fine and if it provides you with a mental break then perfect. You should AIM to fit the meal into your maintenance calories to prevent damage, but if all else fails you can diet harder the week after. However you'll find yourself in a vicious cycle of weekly set backs and strict dieting chasing your tail. Instead, you may wish to use flexible dieting principles to incorporate your favourite foods into your existing diet! – If you want to live through me and spare yourself the damage, click the link in my bio to watch me smash this meal ? #NotSoHappyMeal #IIFYM

A post shared by ONLINE COACHING | DIET PLANS (@zacperna) on

Toto menu netreba zrejme nikomu predstavovať. Zac si skočil do McDonaldu, kúpil si ich hneď desať a pustil sa do svojej výzvy. Samozrejme, natočil si ju celú na video a zverejnil na internete, ako každé iné. Reakcie ľudí však boli väčšinou negatívne. Vôbec ho nešetrili komentármi typu: „Radšej si mal dať to jedlo tým, ktorí na to nemajú a nie sa tu predvádzať!“ 

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 11. septembra 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: