Projekt "Ati sa hýbe" pokračuje

Zdieľať
Hqdefault 1.jpg

Český youtuber Martin Malý, alias Ati v spolupráci s firmou Huawei prezentoval sériu videí „Ati sa hejbe“, kde poukazoval na nedostatok pohybu a sám podstúpil tréningové výzvy s trénerkou Hankou Kynychovou.

Po roku a pol sa tento projekt vracia a Ati nám prináša jeho druhú časť. Opäť má v tom prsty firma Huawei, ktorá pozvala Atiho na Colour Run do Prahy. Čo je beh plný zábavy, odhodlania a farieb. Trasa, ktorá na Atiho čaká je dlhá 5 kilometrov a aj keď ju sa nemusí nutne prebežať, nechystá sa ju len tak odkráčať.

Zaznam na celu obrazovku 29. 5. 2018 125808.bmp_.jpg

Ati nám v najnovšom videu ukazuje, že sa už začal pripravovať na toto športové podujatie a pri jeho type životného štýlu sa nedá čakať, že hneď uvidíme obrovské športové výsledky. No tentokrát sa youtuber pripravuje úplne sám. No teda, takmer. Do tohto projektu zapojil aj svojich fanúšikov a tak aj vy môžete Atimu písať rôzne výzvy, ktoré musí splniť počas prípravy na Colour Run.

&

Už ste mu niečo napísali? Nie ? Tak šup šup poďme. Snáď už v najbližšom videu sa dočkáme aj drobného progresu. Pretože teraz pri prvom tréningu Ati zabehol 5 kilometrov za jednu hodinu. To sa samozrejme bude zlepšovať a my sa už tešíme na ďalšie diely zo série „Ati se hejbe 2“ a aj samotné vyvrcholenie na Colour Run.

Zaznam na celu obrazovku 29. 5. 2018 125828.bmp_.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom