Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Atiho ďalší odkaz pre spoločnosť

Zaznam na celu obrazovku 14. 5. 2018 192614.bmp_.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Český youtuber Ati patrí medzi tých tvorcov, ktorí sa chcú prezentovať aj inak, ako len najpozeranejším obsahom.

Sám youtuber sa veľakrát vyjadril, že chce na youtube a hlavne vo svojich videách zanechať určitú myšlienku určenú jeho divákom. Chce, aby sa ľudia viac zamýšľali a využíva svoju pozíciu influencera na to, aby aspoň drobne zmenil svet okolo seba.

Zaznam na celu obrazovku 14. 5. 2018 193355.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

V jeho projektoch už viackrát poukázal na dobrú vec a v iných videách sa zas vyjadroval aj na vážne témy. To je aj jeho dnešný prípad, kedy hovorí o pití alkoholu mladistvých. Ati úvod videa postavil na komentovaní správ z celého týždňa, čím oznámil aj jeho novú sériu, avšak výber hlavnej témy by mohol nasvedčovať tomu, že išlo len o podarené intro a žiadna séria sa nerozbehne.

Zaznam na celu obrazovku 14. 5. 2018 192234.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Hlavnou témou jeho ATI News sa stalo video, kde policajti zastavili mladíka, ktorý nafúkal. Išlo o mladistvú osobu, ktorá mala byť v škole. Ati nemal k videu a celému priebehu zásahu žiadne výhrady, no to, na čo chcel poukázať, boli komentáre ľudí k tejto udalosti.

Zaznam na celu obrazovku 14. 5. 2018 193104.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Tí sa vyjadrovali k tejto téme štýlom, že je od policajtov hlúposť spôsobiť chlapcovi problémy za to, že to len chcel možno vyskúšať. Alebo, že sa zbytočne povyšujú nad mladíka a tvária sa, ako keby nikdy v mladistvom veku nepili. To Atiho pobúrilo asi najviac.

Zaznam na celu obrazovku 14. 5. 2018 113717.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Ten je totiž úplne proti tomu, aby sa odpúšťali podobné priestupky a alkohol podľa neho mladistvým nepatrí do rúk. V tomto názore sa rozchádzal s ľudmi, ktorí komentovali toto policajné video. Na záver ešte vyzval svojich fanúšikov, aby sa k téme vyjadrili dolu v komentároch pod jeho videom.

Atiho odkaz:

Zaznam na celu obrazovku 14. 5. 2018 192653.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 14. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: