Ati na Colour Run. Finále série Ati se hejbe 2

Zdieľať
Hqdefault.jpg

V uplynulých dňoch sme sa dočkali finále série Ati se hejbe 2, ktoré sa odohrávalo na bežeckom podujatí zvanom Colour Run v Prahe.

Samozrejme, čo by to bol Ati za youtubera, keby nevlogoval počas nie len bežného, ale v tomto prípade aj zaujímavého dňa. My sme sa tak vďaka kamere, ktorú si zobral, mohli pozrieť no to, ako vyzerá Colour Run z blízka.

Zaznam na celu obrazovku 21. 6. 2018 125631.bmp_.jpg

Ati pochopiteľne nešiel sám a spoločnosť mu robila opäť jeho priateľka. Obaja pri registrácii dostali tričko, práškové farby (pretože o tom táto akcia je) a tetovačky. Vizuálne boli teda pripravený  a pomaly sa začali presúvať na štart. Čaro Colour Runu je aj v tom, že štartujete s bielymi tričkami, no v cieli už skočíte zaprášený od rôznych farieb, ktoré sa popri trati nachádzajú.

Zaznam na celu obrazovku 21. 6. 2018 125756.bmp_.jpg

Nasledoval štart a dvojica sa pustila do zdolávanie 5 kilometrovej trate. No žiadne bežecké výkony nečakajte. O tom Colour Run nie je. Akceptované tempo je aj obyčajný krok za krokom a aj preto sa medzi zúčastnenými nachádzali aj rodiny s detmi, dôchodcovia a invalidi.

Zaznam na celu obrazovku 21. 6. 2018 125717.bmp_.jpg

No aby Atiho príprava nevyšla nazmar, záver celej trate si poctivo odbehol.

Zaznam na celu obrazovku 21. 6. 2018 130406.bmp_.jpg

„Táto akcia bola veľmi príjemná. Nebolo to žiadne hrotenie behu, že bež čo najrýchlejšie. My sme si z toho spravili jednu veľkú prechádzku, pohrali sme sa s farbami, spravili si pekné fotky a bolo to celé veľmi príjemné,“ zhodnotil Ati záverečnú časť z druhej série Ati se hejbe.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom