Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ati na Colour Run. Finále série Ati se hejbe 2

Hqdefault.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

V uplynulých dňoch sme sa dočkali finále série Ati se hejbe 2, ktoré sa odohrávalo na bežeckom podujatí zvanom Colour Run v Prahe.

Samozrejme, čo by to bol Ati za youtubera, keby nevlogoval počas nie len bežného, ale v tomto prípade aj zaujímavého dňa. My sme sa tak vďaka kamere, ktorú si zobral, mohli pozrieť no to, ako vyzerá Colour Run z blízka.

Zaznam na celu obrazovku 21. 6. 2018 125631.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Ati pochopiteľne nešiel sám a spoločnosť mu robila opäť jeho priateľka. Obaja pri registrácii dostali tričko, práškové farby (pretože o tom táto akcia je) a tetovačky. Vizuálne boli teda pripravený  a pomaly sa začali presúvať na štart. Čaro Colour Runu je aj v tom, že štartujete s bielymi tričkami, no v cieli už skočíte zaprášený od rôznych farieb, ktoré sa popri trati nachádzajú.

Zaznam na celu obrazovku 21. 6. 2018 125756.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Nasledoval štart a dvojica sa pustila do zdolávanie 5 kilometrovej trate. No žiadne bežecké výkony nečakajte. O tom Colour Run nie je. Akceptované tempo je aj obyčajný krok za krokom a aj preto sa medzi zúčastnenými nachádzali aj rodiny s detmi, dôchodcovia a invalidi.

Zaznam na celu obrazovku 21. 6. 2018 125717.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

No aby Atiho príprava nevyšla nazmar, záver celej trate si poctivo odbehol.

Zaznam na celu obrazovku 21. 6. 2018 130406.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

„Táto akcia bola veľmi príjemná. Nebolo to žiadne hrotenie behu, že bež čo najrýchlejšie. My sme si z toho spravili jednu veľkú prechádzku, pohrali sme sa s farbami, spravili si pekné fotky a bolo to celé veľmi príjemné,“ zhodnotil Ati záverečnú časť z druhej série Ati se hejbe.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 21. júna 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: