Atimu pokus o osobný rekord nevyšiel ale ....?

Zdieľať
Maxresdefault.jpg

Už sme vás informovali o Atiho druhej pohybovaj výzve, ktorá nesie názov Ati se hejbe 2.

Ati sa v tejto sérii videí pripravuje na Colour Run, kde bol pozvaný spoločnosťou Huawei a keďže tam nechce dopadnúť ako slaboch, poctivo sa pripravuje.Vidieť sme tak mohli už aj jeho bežecké tréningy, kde si naposledy prizval na pomoc aj Tomáša Touhu. Teraz sa však Ati pokúsil prekonať svoj vlastný rekord v počte krokov z minulého projektu Ati se hejbe. Ten činil 62 810 krokov.

Zaznam na celu obrazovku 14. 6. 2018 152423.bmp_.jpg

Trasa, na ktorej sa malo toto číslo prekonať viedla okolo celej Prahy, čo si Ati vždy chcel vyskúšať. Checkpoint sme mali každých 10 000 krokoch a pomedzi tieto informatívne zastávky Ati vlogoval celý deň.

Zaznam na celu obrazovku 14. 6. 2018 152429.bmp_.jpg

Pri Mc Donalde na Divokej Šárke sa k Atimu pridala aj jeho priateľka Katkam, čím celý vlog dostal ten správny šmrc. Predsa len, vo dvojici sa to vždy lepšie ťahá. Obaja teda pokračovali spolu a na ceste za dosiahnutím svojho cieľa urobili viacero spontánnych nápadov.

Zaznam na celu obrazovku 14. 6. 2018 152513.bmp_.jpg

Vrchol celého výletu prišiel žiaľ o niečo skôr ako obaja čakali, keďže počas ich pobytu v zoo sa strhla obrovská búrka a tak stihli v tento deň aj zmoknúť. No dážď znamenal aj nepríjemnejšiu vec a to zlyhanie pri ceste prekonať Atiho osobný rekord. Počítadlo sa zastavilo na čísle 46 010 krokov. Ako však Ati dodáva, v konečnom dôsledku ho to vôbec nemrzí pretože: „Celý deň chodiť, by bola určite veľká nuda. No nám sa vďaka spontánnym nápadom podarilo tento deň dokonale si užiť a to nehovorím so žiadnou iróniou. To že som nesplnil nejaký môj rekord je úplne vedľajšie.“

Zaznam na celu obrazovku 14. 6. 2018 152417.bmp_.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom