Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Gladiátor challenge je späť

Maxresdefault 2.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Po takmer roku sa vrátil. Gladiátor challenge je obľúbený formát videa z dielne youtubera Stejka.

Stejk sa spolu s partiou kamarátou, Vambim a Márou, posadia pred kameru a kladú si navzájom vedomostné otázky na rôzne témy. Ak odpovedia správne, nič sa nedeje, no ak niekto odpovie zle, čaká ho trest v podobe úderov do zadku jednou z 5 vecí, ktoré si do tohto videa pripravili. Navyše, počet úderov a aj výber „zbrane“ závisí na hode kockou. Takže nikto vopred nevie, čím bude toho druhého udierať.

Zaznam na celu obrazovku 24. 3. 2018 103036.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Ako väčšinou, prvé kolá sú slabšie a potom sa patrične pritvrdzuje. Na výber tentokrát boli, tĺčik na mäso, obaľovacia fólia, vareška, teleskopický obušok a zväzok kábelov.

Zaznam na celu obrazovku 24. 3. 2018 103127.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Najmä Vambi mimoriadne v tomto diely perlil. Presadil sa už pri prvej otázke: (Austrália a Oceánia) Ktorá jediná stavba živých tvorov na svete je viditeľná z vesmíru? Tu bez váhania odpovedal, že Sydney. Za čo dostal štyri rany tĺčikom na mäso.

Zaznam na celu obrazovku 24. 3. 2018 103046.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Súťažiaci sa pochopiteľne striedali a každý z nich okúsil niektorú z pripravených „zbraní“. Zlatý kliniec prišiel v samom závere celého dielu a zaručene sa nevydržíte nesmiať. Vambi dostal otázku: Kedy vznikla Slovenská republika? A chudáčik Vambi sa po tuhom zamyslení zmohol na správny rok – 1993, ale dátum…hmm. 18. mája? To spustilo dlhý hromadný smiech Stejka a Máru. Mára navyše pridal aj komentár typu: „Áno, republiky sa väčšinou zakladajú  v polovici mesiaca.“

Zaznam na celu obrazovku 24. 3. 2018 103155.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Zaručene tento záver stojí za to vidieť a preto prikladáme aj celé video:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 24. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: