Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

20 faktov, ktoré ste o Supermanovi nevedeli

Zaznam na celu obrazovku 19. 3. 2018 114106.bmp_.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tento víkend uzrel svetlo sveta ďalší diel zo Stejkovej série 20 faktov. Je na tému Superman, konkrétne teda dva filmy o supermanovi – Muž z ocele a Batman vs Superman, plus pár zaujímavostí o tejto postave samotnej.

#1 Keď bol Henry Cavill (predstaviteľ supermana) ešte dieťa, stretol svojho hereckého idola Russella Crowea a opýtal sa ho na pár rád ohľadom herectva. Russell mu okrem toho dal aj podpísanú fotku, kde stálo aj to, aby sa Henry držal svojich snov. No a o pár rokov neskôr si spolu zahrali v Supermanovi otca a syna.

Zaznam na celu obrazovku 19. 3. 2018 114453.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

#2 Ide o prvý film o Supermanovi, kde Lois Leinová, odhalila pravú identitu Clarka Kenta ešte predtým, než začal pracovať v Daily Planet.

#3 Aby mal Henry Cavell vyšportovanú postavu, strávil v posilňovni celkovo 9 mesiacov. 5 mesiacov pred začiatkom natáčania a 4 počas natáčania.

Zaznam na celu obrazovku 19. 3. 2018 114546.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

#4 Je to prvý film, kde Superman nemá červené slipy na svojom kostýme.

#5 Batman vs Superman je prvý film, kde sa na jednom plátne objavili Batman, Superman a Wonder Women. Toto trio sa v komixoch označuje ako ako Trinity.

Zaznam na celu obrazovku 19. 3. 2018 114652.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

#6 Hlavného Supermanovho záporaka, Lexa Luttora, mal pôvodne hrať Tom Hanks.

#7 Superman má veľa superschopností. Jedna je však dosť zvláštna. Dokáže totiž vystreľovať z ruky zmenšeninu samého seba, ktorá dokáže bojovať so zloduchmi.

#8 Superman nemusí jesť ani dýchať. K tomu, aby prežil, mu stačí iba energia zo Slnka.

Zaznam na celu obrazovku 19. 3. 2018 114738.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

#9 Superman, ako jeden z mála superhrdinov, nenosí masku. Je to preto, že tvrdí, že ľudia budú radšej veriť niekomu, komu vidia do tváre.

#10 Ben Affleck, ktorý hral Batmana, dostal ponuku, aby režíroval film Superman: Muž z ocele.

Ako ste už zistili, nepíšeme tu o všetkých faktoch, ktoré sme sa z videa dozvedeli. To preto, aby ste vy sami, pokiaľ vás tento námet zaujal, dopozerali celé Stejkove video.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 19. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: