Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako poraziť herný automat ? Stejk ponúka návod

Zaznam na celu obrazovku 8. 2. 2018 185548.bmp_.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Aj vám určite neraz padol zrak na automat s plyšákmi, ktorý nájdeme v supermarketoch alebo nákupných centrách. A lákavo vyzerá aj vidina zisku obľúbenej hračky za relatívne nízku cenu jedného žetóna.

Youtuber Stejk teraz odhalil tajomstvo týchto herných automatov a ponúkol aj návod, ako sa nenechať oklamať. Celé to spočíva na nastaviteľnom počte výhier priamo u výrobcu. Obvykle je výherná každá 20 hra. Takže pokiaľ sa netrafíte do tohto počtu, darmo budete skúšať chytať plyšáky robotickou rukou. Jednoducho sila úchopu nebude dostatočná na to, aby hračku vytiahla. To znamená, že väčšina vašich pokusov je už dopredu odsúdená na nezdar.

Zaznam na celu obrazovku 8. 2. 2018 185709.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Druhý problém spočíva v hodnote. Priemerná cena plyšákov(alebo iných vecí). Plus  50% z  normálnej ceny. Rovná sa obnos peňazí, ktorý tam musíte nahádzať aby bolo uchopenie dostatočne silné na to, aby hračku vytiahlo. Čo je oveľa drahšie ako keď si kúpite danú vec priamo v  obchode.Zaznam na celu obrazovku 8. 2. 2018 185618.bmp_.jpg

Pokiaľ teda poznáte princíp fungovania týchto automatov, je možné obísť zbytočné vhadzovanie peňazí a vytiahnuť si výhru na prvý pokus. Stačí si vyhliadnuť automat, ktorý je často používaný. Odsledovať koľko úchopov treba na to, aby sa hračka vytiahla a potom si to len odpočítať a ísť hrať práve vtedy, keď systém nastaví pevné uchopenie. Vualaa a máme plyšáka na prvý pokus.

Samozrejme neznie to moc prakticky a otázne je, či sa vám to oplatí pre jednu hračku.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 9. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: