Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Modelka dokazuje, že rovnaké plavky môžu vyzerať rovnako krásne na žene s konfekčnou veľkosťou S aj XXL

Modelka.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Pre niekoho môže byť nosenie plaviek dosť stresujúce vzhľadom na jeho postavu. Jedná sa väčšinou o ženy, ktorým chce táto modelka ukázať, že to tak vôbec nemusí byť. 

Mnoho ľudí a ďalších kritikov nám každoročne odporúča, aké plavky sa nám hodia k postave, a akým by sme sa naopak mali vyhýbať a podobne. Pre niektoré ženy môže byť nosenie plaviek zraniteľným okamihom, keďže sa hanbia za svoju postavu. Modelka XXL však upozorňuje na to, že všetky ženy sú krásne.

Plnoštíhla modelka Alexa Phelece sa rozhodla konfrontovať túto situáciu záberom, ktorý poukazuje na to, že všetky ženy sú krásne. Porovnala plavky na modelke s konfekčnou veľkosťou S a tie isté plavky na sebe, pričom jej veľkosť bola XXL. Je toho názoru, že všetky ženy sú krásne bez ohľadu na farbu pleti alebo konfekčnú veľkosť.

Tieto dve ženy majú niečo spoločné: „Obidve sú modelky, obe majú oblečené rovnaké plavky, a samozrejme, obe sú rovnako krásne. Ľudia by sa mali k obom správať rovnako, obe ženy by mali svoje telo milovať rovnako a mali by byť posudzované podľa ich charakteru a nie konfekčnej veľkosti alebo farby pleti. Obe ženy sú rovnako schopné a čestné“, povedala Alexa.

„Nedovoľte, aby vám to správy, médiá, módny priemysel, vaša rodina alebo niekto iný povedal inak,“ pokračovala. „Rozmanitosť je to, čo robí tento svet krásnym.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. septembra 2017Zdroj thestir.cafemom.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: