Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž dostal lekciu na celý život. Prehnal to s bankovaním a takto nepríjemne dopadol!

7ca4c4ddc0f26ef62933d6a1bee23a62.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Bankovanie je liečebná metóda, ktorú ľudia obľubujú. Ale keď to takto preženiete, môžete očakávať následky! 

Skúsili ste už niekedy bankovanie? Aj keď to nie je klasická masáž, na ktorú ste zvyknutí, oplatí sa ju vyskúšať už len kvôli jej účinkom. Bankovanie nie je len masáž, ako si väčšina ľudí myslí. Ak hovoríme o bankovaní, hovoríme o liečebnej metóde známej už v stredoveku.

Táto masážno – liečebná metóda sa odporúča tak asi raz do týždňa. Dal sa na to nahovoriť aj tento muž, no prehnal to. Na tento zážitok nezabudne do konca života. Podstúpil ju totiž dennodenne celý mesiac.

Muž podstúpil bankovanie celý mesiac a to každý deň. A samozrejme, malo to hrozné následky.

1cb0191a335d4742582c758ab72c2699.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Chlapík v dedine povedal mužovi, že jediný spôsob, ako si vylieči svoju vysokú hladiny cholesterolu a ďalšie menšie ochorenia, je pokračovať v liečbe celý mesiac. A to nemal robiť. Na 10-ty deň sa mu na chrbte vytvorili pľuzgiere, ale to ho nijako nezastavilo. Muž si ich jednoducho odstránil, umyl sa slanou vodou a vrátil sa na ďalšie bankovanie. Ale len pár dní pred koncom jeho liečby sa zrútil pri chôdzi, keď sa vracal domov. Ukázalo sa, že pľuzgiere ostali infikované a infekcie sa stali natoľko závažné, že musel ísť do nemocnice. Keby čakal dlhšie, bol by zomrel na otravu krvi.

Muž trpel pľuzgiermi, ale stále odolával, pretože chcel dokončiť celú liečbu. No to sa mu stalo takmer osudným. Infekcia bola natoľko vážna, že musel ísť do nemocnice.

Banovnaie.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Či už veríte v liečivú silu bankovania alebo nie, nerobte to každý deň. To je len hlúpy nápad týchto mužov. Odporúča sa raz za týždeň, až za dva.

Takto dopadol muž po tom, ako to prehnal s bankovaním!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 4. júla 2016Zdroj www.viralnova.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: