Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapík schudol viac ako 30 kg a teraz ho ľudia nazývajú princom z Disney rozprávky

Weight loss transformation disney prince jeffrey kendall connecticut 5acb1b253bfb9__700.jpg
9
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

26-ročný Jeffrey Kendall sa rozhodol zverejniť svoju premenu. A tá bola naozaj neuveriteľná. Povedali by ste, že to je ten istý muž? 

Jeffreyho cesta začala vtedy, keď jeho matka utrpela aneuryzmu mozgu 4. júla 2015. „Dlho bola v kóme a rehabilitovala v nemocnici 7 mesiacov. Potom bola prepustená domov, pretože poistenie by už nepokrývalo jej ďalšiu rehabilitáciu“, povedal mladík.

Jeffrey 4.jpg
Foto: www.imgur.com

Jeffrey mal problémy s vlastným vzhľadom už dlho. „Už ako mladý som mal nadváhu, bol som šikanovaný. Žil som svoj život s problémami a nedôverou. Pohľad na moju matku urobil všetko ešte viac emocionálne. Videl som ju v nemocniciach, kde mohla sotva hovoriť. Videl som ju na podlahe, kde sa nemohla zobudiť.“

Jeffrey 5.jpg
www.instagram.com

„Môj dobrý priateľ bol tiež v emocionálnom rozpoložení po rozchode a chcel sa z toho dostať. Bol to dokonalý dôvod, prečo začať niečo nové, pretože po tomto lete som cítil nový zmysel života. Začali sme krátkymi, ľahkými cvičeniami každý deň. Keď som sa prebudil, išiel som na prechádzku, počas ktorej som počúval povznášajúcu hudbu“.

Jeffrey 1.jpg
www.instagram.com

Ale tým to neskončilo. Časom sa Jeffrey ocitol neustále v dosahovaní a stanovovaní si nových cieľov. „Začal som s joggingom a behom. Hľadal som ďalšie nové spôsoby, našiel som kanály na YouTube, ako napríklad „Jóga s Adriénom“, ktoré mi pomáhajú vyplniť čas, keď chcem cvičiť doma. Začal som cvičiť jogu a pracovať takmer každý deň“. Schudol viac ako 30 kilogramov za cca 100 týždňov.

Jeffrey 7.jpg
Foto: www.imgur.com

Po tom, čo zverejnil svoju premenu na stránke reddit, bol okamžite nazývaný skutočným princom z Disney rozprávky. Obdivujúc jeho majestátne vlasy, niektorí fanúšikovia mu dokonca povedali, že by mal účinkovať v reklamách na šampóny. „Tú noc som sotva mohol spať, bolo to úžasné. Všetky komentáre boli tak povzbudzujúce a inšpirujúce.“

Jeffrey 9.jpg
Foto: www.imgur.com

Jeffrey však verí, že jeho mama a jej postoj k životu boli najväčším faktorom, ktorý ho tlačil k zlepšeniu. „Je to najsilnejšia osoba, ktorú poznám, a som jej neustále vďačný za život.“

Jeffrey 3.jpg
www.instagram.com
Jeffrey 2.jpg
www.instagram.com
Jeffrey 8.jpg
www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 9. apríla 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: