Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž si kúpil vo výpredaji starožitnú komodu za 100 dolárov. No to, čo v nej našiel, malo oveľa väčšiu hodnotu.

Komoda.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Stará komoda ukrývala tajné rodinné bohatstvo. Predajca o ňom ani len netušil. 

67-ročný muž menom Emil Knodell si kúpil starú komodu vo výpredaji v Bellville, Texas. Keď mu predávajúci povedal, že už je skoro 125 rokov stará, Emil vedel, že ju musí jednoducho mať.

Predávajúci mu ju ponúkol za 100 dolárov a Emil ju hneď na mieste kúpil. No to ešte netušil, čo v jednej zo zásuviek doma objaví.

https://www.youtube.com/watch?v=FaFzSj2NQtE
www.youtube.com

Keď Emil a jeho priateľ priviezli komodu domov, počul niečo cinkať v jednej zo zásuviek. Zatiaľ čo prvé dve boli prázdne, otvorili poslednú na samom dne. A tá bola na ich prekvapenie naplnená šperkami, diamantmi, peniazmi a starými predmetmi z občianskej vojny.

https://www.youtube.com/watch?v=FaFzSj2NQtE
www.youtube.com

Ale ešte väčšie prekvapenie prišlo po tom, ako sa Emil rozhodol, čo s týmto pokladom urobí. Namiesto toho, aby všetky cennosti speňažil a prilepšil si, komodu s jej celým obsahom vrátil predajcovi. Ten povedal, že ani len netušil, čo sa v nej skrýva. Boli tam rodinné cennosti id jeho starých rodičov. Klobúk dolu pred týmto mužom, ktorý čestne vrátil tento „poklad“.

 Muž našiel v komode hotový poklad!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 1. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: