Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hrdý otec vojaka išiel na nákup. Keď sa vrátil k autu, našiel tam šokujúci odkaz a zavolal dokonca políciu.

Vojak 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Muž nemohol uveriť vlastným očiam a tomu, ako môže byť niekto tak neľudský.

Akýkoľvek príbuzný niekoho, kto je v armáde, si je vedomý, že ľudia rešpektujú človeka, ktorý slúži našej krajine. Je upokojujúce pre nich vedieť, že je to ich syn, dcéra, súrodenec, či iný člen rodiny.

Syn Lewisa a Tami Alexandrovcov je vojak, ktorý išiel slúžiť do zámoria. Sú na neho veľmi hrdí a majú aj nálepky na svojom aute, aby ukázali svoju podporu pre syna a všetkých mariňákov.

https://www.youtube.com/watch?v=voHq9cODf8Y
www.youtube.com

Pyšný otecko išiel jedného dňa na nákupy. Keď sa vrátil k autu, bol ohromený a šokovaný tým, čo si našiel na aute za stieračom. Bol tam list, na ktorom bola škaredá a nanávistná poznámka na adresu jeho syna. Lewis nemohol uveriť vlastným očiam. Bolo tak odporné, že musel zavolať políciu.

https://www.youtube.com/watch?v=voHq9cODf8Y
www.youtube.com

Na liste bolo napísané: „Nenávidím vás, ani vášho syna. Dúfam, že zomrie“.  Polícia však uviedla, že to nebol zločin, takže nemohli nič robiť. Jediné, čo bolo v ich silách, zverejnili tento príbeh na svojom policajnom účte na Facebooku pre podporu zdevastovaných rodičov, ich syna a všetkých mužov a žien v armáde. Tisíce ľudí tento príspevok komentovalo a vulgárnu poznámku, ako aj jej autora odsudzovali a rodine písali povzbudzujúce slová.

Nenávistný človek napísal tento odkaz!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 27. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: