Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž bol na dovolenke a v mori našiel tajomnú fľašu s odkazom.

Flasa.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Muž zažil príbeh ako z filmu. Na dovolenke pri mori našiel odkaz vo fľaši. 

Niektorí ľudia pre zábavu urobia hocičo. Napríklad aj hodia fľašu s odkazom do mora. Bolo to tak aj v tomto prípade. Učiteľ menom Clint Buffington bol na dovolenke, keď v mori našiel nejakú záhadnú fľašu. Bol v nej aj odkaz, ktorý sa dal čiastočne prečítať.

https://www.youtube.com/watch?v=GsyXgX7YkXA
www.youtube.com

Vnútri fľaše bol kus papiera, zvetraný vodou a časom. Našťastie sa mu podarilo rozlúštiť niektoré zo slov. Na liste bolo napísané: „Vráťte list na adresu Ocean Boulevard 419 a dostanete odmenu od Tina, majiteľa.“ A tak učiteľ aj spravil a priniesol ju na miesto. Tam však zistil, že majiteľ už nežije, ale jeho dcéra Paula Pierce áno. Tá okamžite rozpoznala jeho písmo.

https://www.youtube.com/watch?v=GsyXgX7YkXA
www.youtube.com

Pierce povedala, že jej otec hodil fľašu do oceánu v New Hampshire, kde sa nachádzal Beachcomber Hotel. V hoteli sa odvtedy zmenil majiteľ, ale Buffington a Pierce sa spojili a učiteľ bol schopný cestovať tisíce míľ, aby vrátil list. Pierce ale dodržala sľub svojho otca a učiteľa odmenila 150 dolármi.

Príbeh ako z filmu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 27. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: