Muž nás prosí o pomoc: V jeho dome sa usídlilo niečo zlé

Zdieľať

Muž z Arizony žiada o pomoc na sociálnych sieťach. V jeho dome sa totiž začali diať neprirodzené veci, ktoré nikto nevie vysvetliť.

Rudy Calderon, 28-ročný muž z Phoenixu, začal zažívať zvláštne veci vo svojom dome, v ktorom býva s ďalšími štyrmi členmi rodiny. Najprv to začalo maličkosťami – divné zvuky, otváranie šuplíkov a skríň a miznutie vecí, ktoré sa vždy neskôr objavili na inom mieste.

Ozajstnú hrôzu im však nahnal odkaz, ktorý sa im dodatočne objavil v kúpeľni. Päť písmen napísaných uhlíkom znamenajúcich jedno slovo – nebezpečenstvo. Odkaz je napísaný v jidiši, židovskej nemčine. Zvláštne však je, že nikto z obyvateľov domu nie je Žid, ani nevie písať po jidišsky.

https://www.azcentral.com/videos/news/local/phoenix/2017/12/28/phoenix-family-claims-paranormal-activity-home/108983528/

Rodina si najprv myslela, že ide o žart niektorého člena domácnosti. So stúpajúcou serióznosťou situácie však vyšlo na povrch len jediné vysvetlenie – ide o niečo nadprirodzené a nebezpečné.

Toto ale nebol koniec nevysvetliteľných javov v Calderonovom dome. Kúpeľne sa začali zaplavovať, vane a umývadlá pretekali vodou. Na tento problém sa prišiel pozrieť inštalatér, ktorý však nenašiel žiadnu poruchu.

Po tomto sa muž obrátil na sociálne siete s prosbou o pomoc. Na Facebook zavesil príspevok s fotkou a videom, v ktorom sa snažil opísať jeho situáciu. Ďalej už len čakal na rady a pomoc.

https://www.facebook.com/rudycalderon89/posts/10213497672129050

Toto je video, ktoré zavesil na Facebook:

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom