Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž nás prosí o pomoc: V jeho dome sa usídlilo niečo zlé

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.azcentral.com
reklama:
reklama:

Muž z Arizony žiada o pomoc na sociálnych sieťach. V jeho dome sa totiž začali diať neprirodzené veci, ktoré nikto nevie vysvetliť.

Rudy Calderon, 28-ročný muž z Phoenixu, začal zažívať zvláštne veci vo svojom dome, v ktorom býva s ďalšími štyrmi členmi rodiny. Najprv to začalo maličkosťami – divné zvuky, otváranie šuplíkov a skríň a miznutie vecí, ktoré sa vždy neskôr objavili na inom mieste.

Ozajstnú hrôzu im však nahnal odkaz, ktorý sa im dodatočne objavil v kúpeľni. Päť písmen napísaných uhlíkom znamenajúcich jedno slovo – nebezpečenstvo. Odkaz je napísaný v jidiši, židovskej nemčine. Zvláštne však je, že nikto z obyvateľov domu nie je Žid, ani nevie písať po jidišsky.

www.azcentral.com

Rodina si najprv myslela, že ide o žart niektorého člena domácnosti. So stúpajúcou serióznosťou situácie však vyšlo na povrch len jediné vysvetlenie – ide o niečo nadprirodzené a nebezpečné.

Toto ale nebol koniec nevysvetliteľných javov v Calderonovom dome. Kúpeľne sa začali zaplavovať, vane a umývadlá pretekali vodou. Na tento problém sa prišiel pozrieť inštalatér, ktorý však nenašiel žiadnu poruchu.

Po tomto sa muž obrátil na sociálne siete s prosbou o pomoc. Na Facebook zavesil príspevok s fotkou a videom, v ktorom sa snažil opísať jeho situáciu. Ďalej už len čakal na rady a pomoc.

www.facebook.com

Toto je video, ktoré zavesil na Facebook:

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 13. januára 2018Zdroj www.oxygen.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: