Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž sa dostal po 44 rokoch z väzenia. Dnešný svet ho poriadne šokoval!

Horizon33_2015 11 27_12 12 7.png
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

69-ročný Američan Otis Johnson strávil vo väzení 44 rokov svojho života. Izolovaný od skutočného sveta, obklopený múrmi väzenia, ďaleko od reality. Nedávno ho však prepustili na slobodu a vonku naňho čakal obrovský šok. Všetko bolo iné, ako si pamätal…

Dnešná realita sa totiž Otisovi zdá byť na míle vzdialená tomu, čo si pamätá zo svojej mladosti. Veľmi ho prekvapili napríklad okoloidúci ľudia s telefónmi v ruke. Myslel si o nich, že sú to agenti CIA.

Horizon33_2015 11 27_12 12 27.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Šok zažil aj pri nakupovaní. V obchode ho prekvapil obrovský výber tovaru a tiež to, že sa arašidové maslo a želé predávajú v jednom pohári. Ako povedal vo videu, všetky tie nové veci by rád vyskúšal.

Horizon33_2015 11 27_12 13 4.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Otis to po návrate na slobodu nemá vôbec jednoduché. Chýba mu rodina, s ktorou nie je v kontakte od roku 1998. Napriek tomu však nestráca chuť do života a ako tvrdí, snaží sa ísť dopredu a prežiť v tejto spoločnosti.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 27. novembra 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: