Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž splnil sen svojej manželke, ktorá nečakane zomrela. Pozrite sa na tú nádhernú záhradku

Ilus 1.jpg
20
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
imgur.com
reklama:
reklama:

Po tom, čo ľudia stratia blízku osobu, potrebujú sa s tým vyrovnať. Každý však iným spôsobom. Niektorí sa obrátia na svoju rodinu a priateľov, iní vykonávajú činnosti, ktoré im umožňujú vyrovnať sa so stratou.

Muž z južného Texasu mal mimoriadny vzťah so svojou krásnou ženou. Počas svojho šťastného 7-ročného vzťahu stále snívali o tom, že si spolu vytvoria krásnu záhradku.

Zahrada1.jpg
imgur.com
Zahrada2.jpg
imgur.com
Zahrada3.jpg
Foto: www.imgur.com

Bohužiaľ, ich sny o budúcnosti sa rozpadli, keď ich zasiahla tragédia a žena zomrela po tom, ako upadla do kómy po mozgovej príhode. Rozrušený a zúfalý muž sa rozhodol splniť sen svojej ženy a na jej počesť vypestovať krásnu záhradku.

Zahrada4.jpg
imgur.com
Zahrada5.jpg
imgur.com
Zahrada6.jpg
imgur.com

Ako neskôr zistil, záhradkárstvo nie je také jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Trvalo mu hodiny vyhľadávania na internete, aby dokonale pripravil trávnik a vysadil prvý kvet. V priebehu niekoľkých mesiacov nakoniec prišiel na to, ako to všetko funguje. Učil sa prostredníctvom pokusov a omylov, ale veci sa začali vyvíjať ešte lepšie, keď stretol niekoľko odborníkov, záhradníkov. Dali mu cenné rady, ako sa pracovať s pôdou a pod.

Zahrada7.jpg
imgur.com
Zahrada8.jpg
imgur.com
Zahrada9.jpg
imgur.com

Po nejakej dobe začala jeho nová záhradka pútať pozornosť. Ľudia sa zastavovali, aby skontrolovali jeho pokrok. Ale v tomto inšpiratívnom príbehu vyniká ešte jeden jedinec. Cudzinec, ktorý prechádzal okolo, si všimol mužovu novú záhradu a ponúkol mu nejaké rastliny.

Zahrada10.jpg
imgur.com
Zahrada11.jpg
imgur.com
Zahrada12.jpg
imgur.com

Ukázalo sa, že syn cudzinca bol riaditeľom botanickej záhrady, ktorý nešťastne zomrel a cudzinec sa pokúšal vyčistiť skleník svojho syna. Preto začalo zvláštne priateľstvo medzi dvoma mužmi, ktorí stratili svojich blízkych.

Zahrada13.jpg
imgur.com
Zahrada14.jpg
imgur.com
Zahrada15.jpg
imgur.com

Cudzinec v noci vykopal rastliny zo skleníka svojho syna a záhradník ich našiel ráno vo svojej záhradke. Vdovec sa neustále prebúdza s krásnymi novými rastlinami v záhrade.

Zahrada16.jpg
imgur.com
Zahrada17.jpg
imgur.com

V priebehu roka sa muž veľa naučil, stretol sa s niekoľkými neuveriteľne milými ľuďmi a čo je najdôležitejšie, začal sa cítiť trochu lepšie.

Zahrada18.jpg
imgur.com
Zahrada19.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 23. apríla 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: